Realitynet - Realitynet.org
TV & Realityseries Light => TV & Reality => Topic gestart door: Daisy op 5-09-2002, 16:44:19
-
Big Brother is weer begonnen, volgens mij zitten hier niet veel fans hier (ik volg deze serie ook niet zo), maar ze hebben een nieuwe medewerker, op de internet site (www.big-brother.nl).
* * * * * * * * * * * *
Liefdesnestje
Langzaam verandert het klimaat in Almere. De nachten worden kouder en de avonden worden langzaam iets korter. Maar de kou schijnt niet iedereen te deren.
Sigrid Kalk 04-09-2002 23:17
Op de hoek van het terras bouwen Daniela en Stefan hun eerste liefdesnestje. Onder het mom van de ondraaglijke hitte in de slaapkamer, zoeken zij warmte bij elkaar in de buitenlucht.
...
-
't was mij idd ook al opgevallen. Wel leuk dat Sigrid daar nu werkt. :) (zal ze dan dit jaar niet aan WIDM meewerken? Ik bedoel, ze vertrekken al weer bijna voor de opnames.....)
Ik heb BB eigenlijk altijd wel gevolgd, maar 't fanatisme is er niet echt. Maar je moet toch wat als er geen WIDM op tv is! ;)
-
bij ons is da ook zo, van de eerste reeks wou je geen enkele aflevering missen, superfanatiek maar van reeks 2 en 3 kan het me ni echt veel schelen ofdak nu eens ne aflevering mis of ni
-
ben ik dan echt nu de enigste die al verlaafd is?? :'( :'( :'( en ik heb het nu al 2 dage gemist :'( :'( :'(
-
(zal ze dan dit jaar niet aan WIDM meewerken? Ik bedoel, ze vertrekken al weer bijna voor de opnames.....)
volges mij doet sigrid iets met et monteren van widm, tenminste, regie-assistente, volgens mij is dat zoiets. iig, als dat zo is, hoeft ze volgens mij nog niet te beginnen als widm opgenomen word, maar pas als het opgenomen is om er dan stukken uit te halen etc. k denk dus dat ze wel bij widm zal blijven.
-
volges mij doet sigrid iets met et monteren van widm, tenminste, regie-assistente, volgens mij is dat zoiets. iig, als dat zo is, hoeft ze volgens mij nog niet te beginnen als widm opgenomen word, maar pas als het opgenomen is om er dan stukken uit te halen etc. k denk dus dat ze wel bij widm zal blijven.
Dat zou natuurlijk goed kunnen. Ik meende dat ze misschien ook bij de opnames aanwezig was. (heeft iemand dit eigenlijk aan haar gevraagd op de MFB? Daar was ze toch ook bij?)
-
(heeft iemand dit eigenlijk aan haar gevraagd op de MFB? Daar was ze toch ook bij?)
jah daar was ze idd bij, maar ik heb het nie gevraagt, iemand anders?!
-
jaja ik kijk ook hoor jullie zijn niet alleen ik ben alleen niet zo dat ik het vreselijk vind dat ik een aflevering mis, zoals bij de mol, er gebeurd ook niet zo vreselijk veel. Ik zit ook weleens daar op de chat, daar heet ik bigmomma, misschien hebben jullie me daar wel eens gezien. En verder? Ik vind het tot nu toe maar een saai zootje, maar wie weet komt er nog wel verbetering in. Okeeee enough over bb, ik w8 eigenlijk op de volgende serie van widm, maar dat duurt nog een half jaar :'(wheeeeeeeeeeee :'(eeeeeeeeeeeeeeee :'(eeeeeeeeeeeee :'( :'( :'(
hihi ;D
kusjus julia
-
juuuuul ik kom binnekort wel bij je langs dan
klimme we samen over die muur zodat we
op tv kome ;D
zijn er nog meer kijkers die het niet zeggen? haha
ik vind ut wel leuk dat er zn verschil is
tusse bunker en bungalow :D
xxxxx
-
heey molletje ;D
groetjes Bigmomma :-*
hihi ;D
-
heeeej bigmomma!
haha die andere hadde vliegles!! :D
best wel lol maja
xxxx molletje :-*
-
Er zat een tijgertje op de chaat van big brother, maar toen ik vroeg of ze hier wel eens kwam was ze inens weg hahahahha
kusss julia
-
echt?? whahahahahahha nou wil ik wete
wie dat was hahaha
misschien is het wel "onze" ( :P) tijger!!
dus bij deze: tijgertje, zat je op de chat
van BB??
:-* :-* :-*
Charlotjuh
-
Nee, ik heb daar nog niet gechat.
Maar dat is een kwalijke zaak, iemand die mijn naam gebruikt, dat kan zomaar niet. Plagiaat! ofzowiets
Nu we het toch over BB hebben, wie is de volgende die eruit moet? Ik denk 1 van die nieuwe, geesje en die andere (zovaak kijk ik dus...)
-
idd plagiaat ;). en idd zal wel zo'n nieuwe zijn... k weet nie k heb eik geen favo hahaha njah die gaste die dr een tijdje gelede inkwamen die zijn wel leuk gloof k maar k weet t niet psies meer... k hoor wel wie dr uit moest, ist vanaaf al?
-
Gelukkig is die Sandra eruit! Die begon me echt op m'n zenuwen te werken. Ze had ook nog niks interessants te vertellen tot nu toe. Of je moet 't interessant vinden om te horen dat ze met negen jongens op 'n avond zoent.....
Maar goed, ik begin me ook steeds meer te ergeren aan die voice-over tijdens de uitzendingen. 't slaat compleet nergens op wat die telkens zegt. Margriet is effe chagrijning en de voice-over weet ons te vertellen dat 'Margriet doodongelukkig in de bungalow is omdat ze Stefan, haar nieuwe vlam, mist'. Of zoiets althans. En als de dag waarop Laurens wat zit te roddelen over Stefan benoemd wordt tot 'de dag waarop Laurens strijdt voor het leidersschap', dan wordt 't mij allemaal 'n beetje te veel.
*Han denkt na waarom ze eigenlijk nog naar BB kijkt......*
-
Hahaha vraagt mijn vriendje vanmorgen, goh hoe zit dat en dat bij big brother. Dus ikz eg doodleuk, owja, er gaat vanavond iemand uit....was dus gisteravond hahaha helemaal vergeten te kijken 8) zal me bij widm echt nooit gebeuren!
Is die Sandra eruit? Tja, was te verwachten... nieuwelingen hebben altijd meer kans om het huis te moeten verlaten (behalve vorige keer, met Bo, maar dat kwam omdat die andere mannen best wel goed afgeschilderd waren)
Nou, misschien ga ik vanavond wel weer kijken....onee schoonpapa in ziekenhuis en de kapper, morgen dan maar kijken...ofzo
doeiii x julia
-
jah he han, die voiceover is zooo irri! die denkt echt dat ie alles weet, hij heeft t ook altijd over de gevoelens van de bewoners enzo zo stom... alsof hij dat kan weten, die bewoners vertellen heus niet al hun gevoelens aan de biechtcamera of hoe dat ding ook heet.
njah, ik kijk het dus welles, maar eik niet zo heel vaak. maar kan iemand me please uitleggen hoe dat nou zit met het rijke en t arme deel en die tralies en alles, want t is wel anders dan vorig jaar maar hoe... ik snap et niet... en waarom veranderen die teams steeds?
-
die bewoners vertellen heus niet al hun gevoelens aan de biechtcamera of hoe dat ding ook heet.
Je zal wel de dagboekkamer bedoelen. Bij ER is er 'n wel 'n biechtstoel geloof ik. :)
njah, ik kijk het dus welles, maar eik niet zo heel vaak. maar kan iemand me please uitleggen hoe dat nou zit met het rijke en t arme deel en die tralies en alles, want t is wel anders dan vorig jaar maar hoe... ik snap et niet...
Vorig jaar was er gewoon arm en rijk en kwam je met je groep in arm als je 'n battle (wedstrijd) verloren had. De winnende groep mocht in rijk. In 't begin werden er twee groepen gemaakt die verder ook niet meer veranderden. Er kwamen wel nog wat mensen uit 't buitenland bij en er gingen mensen weg die weggestemd werden. 'n aantal keren is 't voorgekomen dat er iemand naar de andere groep moest verhuizen, omdat er 'n groep te groot werd.
Om in rijk te komen moesten de bewoners dus 'n battle winnen. Deze battles waren bijvoorbeeld 'n quiz, 'n stormbaan of raadsels oplossen.
Nu is er eigenlijk weer 'n rijk en 'n arm gedeelte maar om de een of andere vage reden worden die nu respectievelijk 'de bunker' en 'de bungalow' genoemd. Je mag in 'de bungalow' verblijven als je 'n confrontatie wint. Confrontaties zijn eigenlijk 'n soort battles, maar zijn dit jaar niet altijd wedstrijden. Jeannette had bijvoorbeeld 'n confrontatie waarbij ze 24 uur niet mocht roken en Margriet moest 24 uur alles wat ze wilde zeggen zingen.
Er zijn nu veel persoonlijke confrontaties, waardoor de teamsamenstelling iedere keer veranderd.
en waarom veranderen die teams steeds?
Waarschijnlijk tracht BB 't zo interessanter te maken. Bij steeds dezelfde teamsamenstelling raken de bewoners uitgepraat met elkaar en wordt 't saai. Nu vind ik 't persoonlijk dit jaar saaier dan vorig jaar, maar dat komt denk ik door de keuze voor 'normalere' bewoners.
-
Ik kijk af en toe omdat er gewoon weinig op is om die tijd, maar ik vins er echt weinig aan. Dat geanalyseer de hele tijd vind ik zo stom. Die psycholoog kunnen ze wel afschaffen...
Genoeg gezeikt!
-
aha... dus nou snap ik het... nou het klinkt wel leuk die persoonlijke confrontaties, maar idd, de bewoners zijn zo gewoontjes! vorig jaar waren ze bijna ammel bes wel kick (haha zo'n travestiet, en die ene gast met die baard, ed gloof k, hahaha, en zo'n player als andries... dat zit dr nu ammel nie, njah players gnoeg gloof k maar niet echt hele leuke gaste...) maar nu blegh... maar maybe dak et nu toch maar es wat vaker ga kijken :) thnxxx voor de uitleg han!
ow btw, k bedoelde idd de dagboekkamer
-
Hahaha! Ik hoor dus dat een paar bekenden die bij mij op msn zijn het big brother huis binnengedrongen zijn! Het is nog gelukt ook! Ze hebben foto's en die zetten ze op een site, ben benieuwd. Hij zegt Ting en Daniela de hand te hebben geschud en dat Laurens er ook was... Nou ik zal de link naar die site hier wel opzetten voor de nieuwsgierigen onder ons. Oja op de streamverslagen les ik ook dat het door bb in de doofpot gestopt wil worden...zal moeilijk gaan met die foto's!
kuss julia
-
dit vertelde hij...
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
ja we liepen eigenlijk gewoon naar binnen
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
de achterkant totaal geen bewaking
~julia~ zegt:
hahaha ziek he
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
omdat ze op het hek vertrouwde
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
maar waarom er over heen
~julia~ zegt:
hahahaha stupid
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
en niet er onder door
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
heel stom ja
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
haha
~julia~ zegt:
maar zijn jullie via de tuin weggegaan of via het huis?
~julia~ zegt:
zijn jullie eronderdoor geweest?
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
via een andere deur
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
ja onder het hek
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
gewoon een gat graven
en dit:
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
gewoon lachen dit
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
28 euro boeten
~julia~ zegt:
ja idd
~julia~ zegt:
jemig das niks
~julia~ zegt:
hahaha
~julia~ zegt:
hahahahahahhahahaha
RicK ? Mission Acomplisched ? zegt:
leuk toch voor avondje stappen
hahaha kussss julia
-
whahahahhahahahhaha jaaaah hoor!!
-
Ik had 't ook al gelezen op 't forum bij FOK! Niemand begrijpt wat er gebeurt is, want de bewoners mogen er niks over zeggen. Als je nog meer info hebt Juul, laat je 't dan hier effe weten?
-
whahahaha lol! dat vink echt kick hahaha ;D
-
Ja, nou ze zijn dus met zijn drieen naar binnen gegaan, twee mannen en 1 vrouw(!) iedereen zei drie mannen, maar dus anders. Ze zijn al tijgerend naar binnen gegaan en ze hebben een gat onder het hek door gegraven. De vrouw ging als eerste naar binnen, daarna de man met wie ik op msn zat en toen de laatste man. Ze hebben ting, daniela en laurens gezien. De dames een hand geschud en ze hebben foto's gemaakt. Het was half 8 's morgens. Ze wilden het zwmebad in, maar er lag een afdekzeil overheen toen heeft die ene het zeil eraf gehaald en zijn ze het zwembad in gegaan. Na 5 minuten pas (!) Kwam de politie. Dus ze hebben 5 minuten vrij spel gehad. Dit is wat ik weet en heb gehoord van de mensen die het gedaan hebben...
kusss julia
-
(http://bigbrother.yorin.rtl.nl/images/spacer.gif)
-
eeeeh ik geloof dattet niet himmel gelukt is...
-
(http://bigbrother.yorin.rtl.nl/images/spacer.gif)
-
weer niet...
(http://URL)wat doe je fout???
-
Wat ontzettend cool Julia! :o Ken je die mensen persoonlijk of alleen via msn?
Ik ben heel benieuwd naar de foto's...
By the way, wat is FOK?
-
By the way, wat is FOK?
Op www.fok.nl zijn altijd allerlei nieuwtjes te lezen. Al erg snel nadat iets gebeurd is. Maar FOK heeft ook allerlei forums, waaronder 'n speciaal forum voor BB. Wel grappig om te lezen zo af en toe. Ik heb er vorig jaar ook zelf op gepost, maar dit jaar heb ik er geen tijd voor en ook niet zoveel zin in. 't BB forum is hier (http://forum.fok.nl/listtopics.php/55) te vinden. Erg leuk om 'ns 't topic van de de fake pictures te bekijken. :)
-
Dank je Han, die fake pictures zijn idd erg grappig... ;D
-
life goes on...
hier de pictures van de bb actie van vanmorgen...
(http://www.artil.nl/assets/DSC01200[1].jpeg)
(http://www.artil.nl/assets/DSC01195[1].jpeg)
(http://www.artil.nl/assets/DSC01197[1].jpeg)
(http://www.artil.nl/assets/DSC01198[1].jpeg)
(http://www.artil.nl/assets/DSC01194[1].jpeg)
met dank aan het fok forum! En natuurlijk aan beestenboel!
kuss julia
-
Leuk om de foto's te zien he Juul? Wel jammer dat ze niet zo duidelijk zijn. Maar 't is iig wel 't bewijs dat ze er echt zijn geweest! :)
Toch vreemd dat BB 't zo stil wil houden voor de buitenwereld, terwijl ze dus wel hadden kunnen verwachten dat 't nieuws snel verspreid zou worden via 't internet. Beetje naief van BB, maar goed.
-
Dat noemt men de schade beperkt houden.
-
Ik lees net dat de bewoners mee mogen gaan doen aan 'de zwakste schakel". Ze worden gewoon naar de studio gebracht, dus ze mogen zo maar ineens 't huis uit! Ik dacht dat dat altijd uit den boze was! Er wordt iedere donderdag bij 't vertrek van 'n bewoner gezegd dat als iemand ook maar 1 stap in 't halletje doet, dat 'n vrijwillig vertrek betekend. En nu mogen ze ineens allemaal voor 'n dag weg uit 't huis? Wat is dit nu weer voor 'n onzin? (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
* Han is erg confused! :-[
-
dat is echt dom, dat gaat himmel tegen de principes van BB in, k vind niet dat ze dat kunnen doen... zo lijkt t meer starmaker ofzo.
-
Ik heb trouwens vanmorgen een berichtje in de krant gelezen dan (die-endie uit den haag) en 2 vrienden het BB huis binnen hebben gedrongen... blablabla.. alles wat wij al wisten... toch leuk om dat zo in de krant te lezen :D
-
ze waren gisteren ook op de radio las ik net! Lachuh joh
-
ze waren gisteren ook op de radio las ik net! Lachuh joh
Wat leuk zeg! Jammer dat ik dat gemist heb! Staat 't fragment ergens op 't net zodat ik 't kan beluisteren Juul? :)
-
geen idee, ik heb ook niks gehoord :( maar ik kan wel ff navragen!
-
zo k ben ook verslaafd aan big brother jeeej :D. echt kewl vind k et nu, stom dat dat zo snel gaat, in t begin vond ik t nog maar nix... maar iig, wat ik wou zeggen: het viel me vandaag ineens op dat arthur (wat n saai vent is dat zeg pfff) zoveel op gert-jan van bb3 lijkt en jeanette op kim van bb2... ben ik de enige die dat vind of niet?
die mustapha is trouwens wel vaag hor, om te zeggen dat judith n dom lelijk kind is, hijs echt lomp pfff maar ook wel lol :D
-
zo k ben ook verslaafd aan big brother jeeej :D. echt kewl vind k et nu, stom dat dat zo snel gaat, in t begin vond ik t nog maar nix...
Och, ik vind 't wel wat leuker geworden, maar ik heb er nog steeds niet dat gevoel van andere jaren bij. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
maar iig, wat ik wou zeggen: het viel me vandaag ineens op dat arthur (wat n saai vent is dat zeg pfff) zoveel op gert-jan van bb3 lijkt en jeanette op kim van bb2... ben ik de enige die dat vind of niet?
Ja Arthur lijkt idd wel wat op Gert-Jan en Jeanette wel wat op Kim. Qua uiterlijk dan, ik vind hun karakters totaal verschillend, voor zover ik dat in 'n krappe 25 minuten televisie per dag kan beoordelen dan.
(werd er in 't eerste jaar BB niet 'n uur per dag uitgezonden? ???)
die mustapha is trouwens wel vaag hor, om te zeggen dat judith n dom lelijk kind is, hijs echt lomp pfff maar ook wel lol :D
Ik krijg iedere keer sterk 't vermoeden dat die Mustapha gewoon 'n ingehuurde acteur is die wat conflicten in 't huis moet brengen. Hij heeft nu al voor zo veel rumoer gezorgd en hij lijkt er telkens weer volop van te genieten.
Als 't geen acteur is, dan is hij denk ik gewoon buitengewoon eerlijk. Hij zegt precies wat hij denkt, wat kwetsend kan zijn voor zijn medebewoners. Ik vind 't knap dat hij toch zo eerlijk kan zijn. De meeste andere mensen op deze wereldbol (waaronder ikke) zouden dit soort gedachten nog niet eens in hun hoofd hardop durven te zeggen.
Ik vind die Judith trouwens ook maar 'n aansteller hoor. Om 't minst of geringste is ze kwaad op Mustapha. Ik herinner me die keer nog goed dat Mustapha enkel en alleen de woorden 'laat me met rust' uitsprak en zij er 'n hele scene van maakte in de trant van 'wat is 't toch 'n rotjoch dat hij zo iets onaardigs tegen me durft te zeggen!'
Ik heb gisteren ook nog naar 'De Zwakste Schakel' met de BB bewoners gekeken. Erg jammer dat Stefan won, want dat vind ik de meest vreselijke bewoner die er in dat huis zit. Ik vond 't ook erg jammer dat er niet echt gestemd werd naar de prestaties van de anderen in 't spel, maar naar de persoonlijke banden met elkaar. Alleen al hierdoor is 't toch meer 'n spel dat gespeeld moet worden door mensen die elkaar niet kennen.
Dit wordt weer 'n beetje 'n monoloog, dus ik m'n post is bij deze beeindigd. ;)
-
In de Belgische BB zijn er nu 8 mensen van de 11 genomineerd!!
Via een opdracht die mislukt is, zijn alle vrouwen genomineerd en ze moesten ook nog eens nominaties geven en konden enkel mannen nomineren en daar zijn er dus ook nog eens 3 bijgekomen.
Zijn er in Nederland nu trouwens ook buitenshuis opdrachten? In België moeten ze binnenkort het kanaal overzwemmen. Van Calais naar Engeland.
-
Zijn er in Nederland nu trouwens ook buitenshuis opdrachten? In België moeten ze binnenkort het kanaal overzwemmen. Van Calais naar Engeland.
Nee nog niet. De opdrachten zijn nog altijd in 't huis zelf of op 'n veld naast 't huis geweest. 't uitstapje naar de Zwakste Schakel was de eerste keer dat de bewoners 't huis mochten verlaten. (ook in andere series is dat nog nooit voor gekomen)
-
wow dat is echt niet leuk... het kanaal overzwemmen :S. dat zou ik dus echt niet doen. water vind ik echt eng hahaha en zeker als t zo diep is en je weet niet wat dr onder je zwemt brrr. maar iig, ik vind het maar stom hoor dat ze echt buiten het huis gaan, want zo is toch een beetje het idee van bb weg. jammer jammer jammer... vorig jaar was t ook leuk en toen hoefden ze ook niet echt buiten het huis te gaan voor hun opdrachten.
-
Zijn er in Nederland nu trouwens ook buitenshuis opdrachten? In België moeten ze binnenkort het kanaal overzwemmen. Van Calais naar Engeland.
Nee nog niet. De opdrachten zijn nog altijd in 't huis zelf of op 'n veld naast 't huis geweest. 't uitstapje naar de Zwakste Schakel was de eerste keer dat de bewoners 't huis mochten verlaten. (ook in andere series is dat nog nooit voor gekomen)
Hebben ze afgekeken van de Australische Mol dan ;) Die deelnemers moesten ook ineens met de zwakste schakel meedoen. Ze hebben het slechtste ooit gescoord. Maar ja er zat dus een mol in de groep he...
-
Ze hebben het slechtste ooit gescoord. Maar ja er zat dus een mol in de groep he...
In de Nederlandse BB zit ook 'n soort mol, Mustapha. Hij zorgt er alleen niet bewust voor dat de confrontaties verloren worden, maar hij probeert bewust te stoken tussen de bewoners. Hij lokt ruzies uit en trekt zich van niemand wat aan. 't zal me niks verbazen als hij door BB 'ingehuurd' is. ;)
Maar om effe serieus te reageren op wat Doris schreef. Ik vind ook dat 't hele concept van BB verloren gaat als de bewoners uit 't huis mogen voor 'n opdracht. Ik was en ben er ook sterk op tegen dat de bewoners naar de zwakste schakel zijn geweest. Ze hadden dat programma net zo goed daar in huis of op 't voormalige battlefield kunnen opnemen. Iets ander decor, maar dat zou toch niet moeten hinderen.
Maar goed, BB heeft eenmaal anders besloten.
-
Tja ik vond het ook niet echt meer BB, maar het heet bij ons nu BB Anders. Dus ja, kan je niet veel op inbrengen. Anders is nu eenmaal anders.
En bij ons zit er idd ook een mol in het huis. Heeft zo van die dingen gedaan als zand in de bedden gooien enzo, maar ook al ergere dingen. Elke bewoner die het huis moet verlaten schrijft zijn naam meestal op een muur. Moest die mol de naam van iemand die nog in het huis zat op die muur schrijven voordat het nominaties waren. Een hoop commotie tot gevolg.
Voor een opdracht hadden ze een videoband gekregen om een dansje na te leren. Maar hij heeft de videoband verwisseld en plots begint er een tape te spelen van de nominaties van die zondag daarvoor. Heel het huis kan het horen door de luidsprekers wie Anick genomineerd heeft en zij is er dan kwaad en kapot om en blablabla, je kent dat wel.
Oh en kunnen ze bij jullie nu ook per persoon geld winnen? En als ze eruitgestemd worden mogen ze dat geld houden. De winnaar houdt het natuurlijk ook, maar die heeft dus meer omdat ie er langer inblijft.
-
Klinkt 'n stuk interessanter die Belgische BB dan die bij ons. Ik hoop dat Hummie en cohorten voor de volgende serie zich laten inspireren door de makers van de Belgische BB. Wordt 't hier in Nederland misschien ook weer wat spannender..... :)
't lijkt trouwens echt wel 'n beetje op WIDM. Ik weet d'r zitten ook genoeg andere elementen in, maar toch kan ik me niet van de gedachte onttrekken dat men 'n beetje heeft afgekeken bij WIDM. ;)
Er kan bij ons ook niet individueel geld worden verdiend. De laatste 4 strijden geloof ik wel ieder apart voor 125.000 euro, maar 't totaal van wat deze 4 bij elkaar krijgen is uiteindelijk voor de winnaar. Tenminst ik geloof dat 't zo in elkaar zat. Zo was 't vorig jaar trouwens ook al.
-
hee RA, weten de bewoners eik dat dr een mol in zit?
-
Nog niet. Het wordt hun ooit verteld, maar weet niet wanneer.
En vanaf dan mogen ze gaan gokken. Als ze in de dagboekkamer komen gokken en ze hebben het juist dan winnen ze al eht individueel geld van de mol en moet de mol het hius verlaten. Als het fout is, krijgt de mol al het individueel geld van de persoon die fout gegokt heeft.
-
Wordt 't ook echt 'de mol' genoemd? Ik kan me voorstellen dat BB geen al te duidelijke overeenkomsten met 'n ander programma wil hebben, dus voor 'n andere benaming kiest, b.v. saboteur. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
-
Nee, ze noemen het 'Handlanger'. ::)
Dom woord.
Maar hij is dus genomineerd nu. Zou wel grappig zijn als ie eruit ligt, dan is heel dat BB idee om zeep en moeten ze weer iets anders zoeken.
Ja in Belgie zijn er veel die BB proberen tegen te werken, in het huis zelf zit er ook eentje die niet met zich laat sollen. Hebben jullie ook een isoleercel?
-
nou niet dat ik weet iig... maareh, weten de kijkers wie die handlanger is?
-
De kijkers weten het wel ja. En elke persoon die er tot nu toe is uitgegaan werd het ook verteld en ze waren steeds heel verbaasd dat het Kelly was. (nvdr:Kelly is een man)
Isoleercel is voor opstandige bewoners. Vorig jaar heeft er nooit iemand in gemoeten. Ze hadden toen ook de flosh. Als je daar aan trok als je genomineerd was, dan werd je nominatie teniet verklaard. Maar iedereen is solidair en niemand trekt er ooit aan. Ze krijgen 30 seconden om er aan te trekken nadat ze horen dat ze genomineerd zijn. Dat zijn de 30 saaiste seconden ooit.
In de isoleercel is deze keer iemand opgesloten omdat er op de radio een interview is uitgezonden geweest met een bewoner in het huis. Ze dachten dat hij een gsm in huis had en contact had met de buitenwereld maar het bleek opgezet spel te zijn.
En dan nog iemand anders die iets niet wou doen werd ook opgesloten. Maar ze bedekte daar de camera met haar trui, vroeg om eten en kreeg 2 uur later 2 boterhammetjes en dat vond ze niet kunnen en toen is ze uit de isoleercel gegaan en eten gaan halen. Sterk de regels overtreden dus moest ze het huis uit. Zij wou er niet uit en enkele bewoners steunden haar. Ze kreeg een half uur om het huis te verlaten, ging toen nog niet weg en toen werd het noodplan ingeschakeld. BB zou de bewoners net zolang treiteren tot ze zouden toegeven. Het begin van het noodplan was dat de verlichting begon te knipperen en alle electrische apparaten werkten niet meer. Maar er zitten me daar een stel ganzen in dat hok! Het licht ging 1 keer aan en uit en ze begon al te gillen, de domme ***. Toen had Jolie (dat was die van de isoleercel dus) besloten om toch te gaan.
En dan is er nog de andere opstandeling die van die superintelligente redenen geeft waarom hij iemand nomineert. Van die redenen die niemand snapt en hij moest perse een goede reden geven of hij mocht de dagboekkamer niet verlaten. Nou hij heeft 20 uur in de dagboekkamer gezeten.
-
wat n vaag gedoe allemaal bij jullie zeg! ik ging net ff op de site kijken van BB belgie, en wat me op viel: niet één deelnemer van boven de 30! 1 van 30, 1 van 29, en verder allemaal tussen de 21 en 24 ofzo echt dom... zo wordt t volges mij best wel saai of is da nie zo RA?
-
Hmm in BB1 zat er eentje bij van boven de 30 (was ergens in de 40) en die werd er meteen uitgestemd. BB1 had heel veel succes, dus zullen ze gedacht hebben dat de kijkers het zo leuker vinden, met jongere mensen dus.
Of oudere mensen hebben zich niet ingeschreven. In Belgie is het echt zo'n taboe gedoe. Niemand kijkt naar Big Brother want dan ben je een voyeur. En toch heeft het zoveel kijkcijfers. Raar. Vreemd.
oh en met 'oudere mensen' bedoel ik gewoon ouder dan 30. Ze zijn nog niet OUD. (Voordat ik een vlaag kritiek over me heen krijg) ;)
-
oh en met 'oudere mensen' bedoel ik gewoon ouder dan 30. Ze zijn nog niet OUD.
Poehee, dat valt dan ook weer mee....
-
Wat jammer dat ik die Belgische BB niet kan kijken hier. Ik had me er vast beter bij geamuseerd als bij de Nederlandse. :)
't lijkt echt alsof daar enorm veel gebeurt tegenover hier! En ik vind dat de makers van BB erg veel orginele spelelementen verzonnen hebben, zoals die isoleercel en de flosh. Is weer 'ns wat anders dan de normale BB spelelementen. ;)
-
Nou, ik heb neet BB NL gezien en heb me weer zitten ergeren. Vooral dat Arthur-Ursula gedoe en het gedrag van Daniela storen me erg. Okee er gebeurt nu tenminste IETS, maar ik zit me echt alleen maar te ergeren (dat heb ik al gezegd geloof ik... ;D)
Vandaag ging Daniela met Arthur flirten. En hoe. Zit ze daar in een string met haar kont voor zn neus te draaien. Sloeg echt nergens op.
Ik ga er maar over ophouden, want ik zit me nog steeds te ergeren.
Trouwens BB belgie lijkt me wel lachen met al die opstandige bewoners. :D
-
Ik heb de uitzending van vandaag nog niet gezien, omdat ik ben gaan sporten. Ik heb 'm wel opgenomen en ga 'm zo kijken denk ik. Ben benieuwd naar dat geflirt van Daniela! :)
Ik vind Arthur en Ursula wel erg klef. Ze kennen elkaar pas en Arthur is duidelijk meer verliefd als Ursula. Dat wordt nog wat als 't mis loopt tussen die twee.....
Ik erger me ook aan 't gedrag van bepaalde personen. Zo vind ik Stefan 'n ontzettende gluiperd. Zoals die alle vrouwen probeert in te palmen, bah! :(
Maar juist deze ergernissen zorgen ervoor dat ik blijf kijken naar BB. :) 't zou allemaal nog minder interessant zijn als er allemaal gezellige, vrolijke mensen met doodnormaal gedrag inzaten.
-
Ben het wel met je eens Han dat de ergenissen het ook aantrekkelijk maken om te kijken, maar wel tot een bepaalde hoogte. Ik erger me dus ook al tijden aan Stefan en ik snap dus ook niet die ie er nog steeds in zit. Bij iedere peiling doet ie het in de prognoses slecht en bij de laatste update staat ie dan opeens hoog. Ik geloof er ook niet in dat de kijker bepaalt wie er uit gaat. Dat bepaalt BB lekker zelf. De kijker betaalt met zn telefoontjes alleen maar de tijd die Hummie en consorten erin moet steken...
Waarokm kijk ik eigenlijk? ???
-
nou RA k blijf t raar vinden... als dr ammel mustapha's en jeanettes in zouden zitten zou ik het echt niet leuk vinden, ik vind het wel leuk dat dr ook wat oudere mensen in zitten maar echt oud zijn ze bij ons eik ook niet bedenk ik me nu.
en ovide, ik heb de aflevering vandaag niet gezien, ik kijk eik niet zo heel veel lees de dingen vooral op internet. daniela was toch dronken ofzo? nou jah dan nog, ik ben ook wel eens dronken maar dan heb ik toch mn grenzen, zeker als ik het me de volgende dag nog kan herinneren want dan ben je dus niet zo heel dronken en ben je je beter van je grenzen bewust dan als je echt heeel ver heen bent. daniela kon zich vanmorgen bijna alles nog herinneren dus waarom ze zo ver gegaan is met arthur verleiden blijft voor mij n raadsel.
ow jah, ik vind arthur en ursula ook te klef, nou jah, toen ze nog bij elkaar zaten dan. ik vind die arthur echt zo'n lulletje, k snap niet wat ursula in em ziet, maar iig, arthur is idd veel verliefder op ursula dan andersom. net zoiets als bart en sabine, t is voor die ursula maar n beetje n spelletje om zich niet te vervelen in t huis en t niet koud te hebben 's nachts in de bunker.
oh... en dan nog als laatste. ik vind stefan ook zo'n enorme eikel pfff wat een zeikvent is dat, jammer dat ie de zwakste schakel heeft gewonnen, dat gun ik em echt niet. dennis vond ik eerst wel leuk, maar nou ik wat meer van hem gezien heb vind ik het ook maar een lul en die joyce vind ik maar een saai mens ze moet zich wat meer blootgeven ofzo want ze zegt echt noooit wat. dan is dr nog judith die altijd overal over zeikt en daniela die me soms heel erg irriteerd. waarom kijk ik nog?! het is gewoon leuk maar eik ook weer niet...
-
Ik heb al lang geleden de illusie opgegeven dat er door de kijker besloten wordt wie er uit gaat. 't kan gewoon eenvoudig weg niet dat iemand aan 't begin van 'n uitzending 5% van de stemmen heeft en aan 't einde, nog geen uur later, ineens 15%. Dat is gewoon wat mij betrefd niet mogelijk...
Stefan moest er natuurlijk inblijven, omdat men 't wel spannend vindt om te zien wat er gebeurd met Geesje en de jaloerse Margriet. 't soort types als Stefan proberen ze altijd zo lang mogelijk erin te houden, ook al heeft heel Nederland ze al lang uitgekotst.
Vorig jaar was dat eigenlijk ook zo bij Kelly. Er deden zich toen ook geruchten de ronde dat ze BB moest winnen, om veel aandacht te krijgen in de andere landen waar BB uitgezonden wordt. Nadat er in de VS 'n man zonder benen gewonnen had, kon Nederland natuurlijk niet uitblijven en moest ook 'n bijzondere winnaar hebben. Ik denk dat ze Kelly er uiteindelijk toch maar uit gehaald hebben, omdat 't wel zo duidelijk was dat ze weinig stemmen zou krijgen en omdat natuurlijk niemand 't zou geloven dat zij eerlijk BB zou hebben gewonnen.
Dus let om m'n woorden: Stefan blijft er nog 'n paar weken in en als de spanningen rondom Geesje en Margriet weg zijn, wordt hij direct 't huis uit gegooid. En opgeruimd staat netjes, zullen we maar zeggen. :)
-
nou RA k blijf t raar vinden... als dr ammel mustapha's en jeanettes in
mustapha's en jeanettes??
-
mustapha en jeanette zijn allebei 21 (volgens mij). nou iig, ze zijn wel leuk hoor, maar als er dus allemaal zulk soort types in zouden zitten, of iig mensen van die leeftijd, zou ik het echt niet leuk meer leuk vinden. dat bedoelde ik dr mee :).
en han, idd je hebt gelijk, tenminste, dat denk ik :). laat die spanningen rond geesje en margriet en stefan maar snel ophouden want stefan moet gewoon zo snel mogelijk het huis uit.
-
Oh jeanette is een naam! :-[ :-[
Dacht ff iets anders :-X
-
Nou, de enige Limburgse is moeten vertrekken uit BB. Ik moet eerlijk zeggen dat ik hier best blij mee ben, want ik schaamde me als echte Limburgse voor die Sjois. Ze kon dus echt geen woord uitbrengen dat je kon verstaan. Zelfs ik, kon haar Nederlands met 't enorme accent niet verstaan. Ze hadden haar tijdens de voorselectie al moeten schrappen van de lijst, vanwege dat onfatsoenlijke Nederlands. Wat heb je aan 'n bewoner in 'n programma waarin de onderlinge gesprekken 'n belangrijke rol spelen, die je niet eens kunt verstaan! Ik had eigenlijk gehoopt dat Hummie en cohorten Sjois 'n cursus Nederlands cadeau zouden geven nu ze 't huis moest verlaten. Maar helaas.
Ik weet dat wij Limburgers altijd wel 'n accentje houden, maar dat hoeft wat mij betrefd niet te betekenen dat je je in de rest van Nederland niet verstaanbaar kan maken.
Ik vond de liveuitzending echt tegenvallen. Dat gedoe rondom Arthur en Ursula wordt zwaar overdreven. 't was Daniela die fout zat en er is in feite helemaal niks gebeurd tussen die twee. Maar zoals gewoonlijk weet BB 't weer flink op te blazen allemaal. Door Arthur en Ursula nu tijd alleen te gunnen, dikken ze 't alleen nog meer aan en hopen ze vast dat er nog meer conflicten komen.
-
jah idd han, zij was dus echt NIET te verstaan, blij dat ze dr uit is! en idd, dat arthur ursula gedoe pfff wat een opgeblazen zooi is dat zeg! ze smeren het echt helemaal uit enzo maar het wordt nu gewoon saai :(.
-
't is echt wel 'n beetje saai nu ja. Ik hoop dat de nominaties wat spanningen gaan brengen! :)
Misschien is er vandaag nog wat interessants gebeurt. Zo maar 'ns kijken op de BB site.
-
Oh jeanette is een naam! :-[ :-[
Dacht ff iets anders :-X
Haha, en ik weet wat... ;D
En wat betreft Artur en Ursula, Ik wordt een beetje eng van die Arthur. Ik vind hem een beetje zo'n stalkers type. Hij houdt zich maar vast aan zijn ik hou zo veel van jou en dan zijn alle problemen opgelost. Ik weet het niet, ik krijg het al benauwd als ik hem zie, hij is zo overheersend in die relatie. Snappen jullie het nog?
-
Ja zeker snap ik 't! En ook ik vind 't 'n beetje eng worden. Als hij nog meer stalkgedrag gaat vertonen, ga ik 'n actie beginnen: redt Ursula van de stalker. ;)
Ik vond op 't FOK forum (ik moet natuurlijk wel effe de bron vermelden!) trouwens 'n heel toepasselijke fake picture:
(http://sanshine.sgop.nl/other/misterdre/stalker.jpg)
Ik moet trouwens echt zeggen dat ik telkens weer op de grond lig van 't lachen bij die fake pictures daar! ;D
-
Nou, de enige Limburgse is moeten vertrekken uit BB. Ik moet eerlijk zeggen dat ik hier best blij mee ben, want ik schaamde me als echte Limburgse voor die Sjois. Ze kon dus echt geen woord uitbrengen dat je kon verstaan. Zelfs ik, kon haar Nederlands met 't enorme accent niet verstaan. Ze hadden haar tijdens de voorselectie al moeten schrappen van de lijst, vanwege dat onfatsoenlijke Nederlands. Wat heb je aan 'n bewoner in 'n programma waarin de onderlinge gesprekken 'n belangrijke rol spelen, die je niet eens kunt verstaan! Ik had eigenlijk gehoopt dat Hummie en cohorten Sjois 'n cursus Nederlands cadeau zouden geven nu ze 't huis moest verlaten. Maar helaas.
Ik weet dat wij Limburgers altijd wel 'n accentje houden, maar dat hoeft wat mij betrefd niet te betekenen dat je je in de rest van Nederland niet verstaanbaar kan maken.
Han! Ik wou je dit nog onder de neus duwen! Echt niet te verstaan die meid. Ik dacht dat dit nu koeterwaals moest zijn, maar dat was dus Limburgs... Dat deze taal binnen Nederlandse grenzen bestaat! Ik zou die mensen moeten vragen in het Engels over te schakelen, dan was enige communicatie nog mogelijk... ;D
Maarja; ze blijkt dus een uitzondering te zijn? ;)
Gr. B.
-
Ow wat grappig Han. Ik had dat plaatje nog niet gezien. Maar het blijkt dat meerdere mensen er hetzelfde over denken. Hoewel we natuurlijk nooit weten in hoeverre we beinvloed worden door wat BB wil dat we zien. Ursula lijkt me nou niet bepaald het typje dat zich laat stalken :). We zullen wel zien. Ik hoop in ieder geval wel dat Arthur er uit gaat. Dan is er tenminste wat sensatie...
Zo meteen nog ff op Fok kijken...
-
Haha, ik heb net ff de streamverslagen gelezen van gisteren en vandaag op FOK. Die Arthur is echt helemaal aan het doordraaien. Die gast lijkt me een gevaar voor de rest van de bewoners. Echt niet meer normaal. Volgens mij heeft ie sowieso een klein drankprobleempje.
Ik vraag me dus af wat BB hier aan gaat doen. Als ik de verslagen zo lees, was de zoveelste uitbarsting van Arthur te erg om uit te zenden. Margriet en Arthur hebben een gesprek gehad met BB, de diefstallen gooien nog meer olie op het vuur...ik ben in ieder geval heel benieuwd wat er nu weer gaat gebeuren. Toch nog sensatie in BB! ;D
Overigens met dank aan de oplettende mensen op FOK, die de halve nacht streams zitten te notuleren!
-
Maarja; ze blijkt dus een uitzondering te zijn? ;)
Ze is zeker 'n uitzondering! De meeste Limburgers kunnen ook fatsoenlijk Nederlands en zijn prima te verstaan. Op alle scholen wordt ook gewoon in 't Nederlands les gegeven en niet in 't dialect. Ik zal niet ontkennen dat we 'n klein accent hebben, maar ik heb echt nog nooit iemand zo onduidelijk horen praten als die Joyce.
Ik zelf heb trouwens maar nauwelijks 'n accent. Vaak zeggen mensen dat ze niet echt merken dat ik Limburgse ben als ik Nederlands praat. Ik denk dat ik niet zo'n accent heb, omdat ik vrij in 't noorden van Limburg woon. Ons dialect is weer heel anders dan dat in 't zuiden van Limburg. En mijn ervaring is dat zuid-Limburgers meer 'n accent hebben dan noord-Limburgers.
Haha, ik heb net ff de streamverslagen gelezen van gisteren en vandaag op FOK.
Ik heb nog niks gelezen vandaag. Ook nog niet op de BB site. Ik ben wel weer benieuwd wat er allemaal gebeurd is. Dus Arthur is weer flink te keer gegaan gisterenavond? Zo direct maar effe gaan lezen. :)
Overigens met dank aan de oplettende mensen op FOK, die de halve nacht streams zitten te notuleren!
Ik vind 't ook erg knap van de FOKforummers dat ze die verslagen zo tot in detail kunnen maken. Vorig jaar heb ik zelf ook geregeld streamverslagen gemaakt, maar 't is echt wel erg vermoeiend. Je moet echt snel typen om alles bij te houden. Na 'n tijdje ben ik er maar mee opgehouden (ook omdat ik er geen tijd voor had.....) en heb 't gehouden bij 't lezen van de streamverslagen. En dit jaar heb ik daar nog niet eens tijd voor......
-
Ik lees net 'n stukje op de BB site over 'n mol in 't huis die de drank in de bungalow en 't eten in de bunker steelt. (De kijker weet natuurlijk dat dit Marc en Wouter zijn.) Gaan ze daar ineens ook over 'n mol spreken. Zal Sigrid hier iets mee te maken hebben? ;)
-
Iemand zit idd allemaal drank weg te spoelen...
Schande! :(
Ik zou in gewetensnood komen denk ik... ;D
Gr. B.
-
Echt zonde van die drank! Honderden euro's worden zo door de gootsteen gegooid. Echt doodzonde! ;)
-
jah idd!!! das eik best wel dom zoooo zonde!
maareh... kan iemand me uitleggen wat er nou na donderdag gebeurd is tussen arthur en ursula en arthur en de rest? sinds dien heb ik het nl. een beetje gemist...
-
Voor mij is 't ook nog niet zo duidelijk. Arthur was vrijdag in 't cafe geloof ik weer dronken en wilde rozen meenemen voor Ursula. Of hij 't uiteindelijk gedaan heeft weet ik eigenlijk niet.
Toen de bungalowbewoners terug kwamen uit 't cafe, deden de bunkerbewoners net alsof ze al sliepen. Arthur was erg teleurgesteld dat hij Ursula niet zag. Later kwam ze wel tevoorschijn en toen zag ze gelijk dat Arthur weer veel gedronken had en wilde niks van 'm weten.
Toen ineens begon Arthur Ursula van 't verdwijnen van de drank te beschuldigen. En Ursula verdenkt Arthur.....
Blijkbaar heeft Arthur ook weer 'n uitbarsting gehad op vrijdagavond, maar dat staat verder niet op de nieuwssite. Maar uit de nieuwsitems van zaterdag is op te merken dat Arthur die avond ervoor 'n uitbarsting heeft gehad.
Ik heb verder niet veel van die uitbarsting gezien in de uitzending van gisteren. Misschien dat er vandaag nog iets van opkomt.....
Maar 't is iig allemaal 'n beetje vaag. Ik meen ook nog ergens gelezen te hebben dat Arthur 'n boete heeft gekregen i.v.m. overmatig alcoholgebruik, maar dat kan ik op dit moment nergens meer terug vinden. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
Ik kan dus helaas niet zo veel duidelijkheid scheppen Doris. :-[
-
Ik zal proberen er nog iets aan toe te voegen. Er is blijkbaar wat wrijving tussen Daniela en Arthur. Dat heeft te maken met die bubblebad scene. Blijkbaar heeft BB Arthur daar op aangesproken in verband met zijn relatie met Ursula. Hij is pissed, want er is niets gebeurd. Toen hadden ze dat feest in het bewonerscafe en kreeg Arthur ruzie met Ursula over de drank die hij gedronken zou hebben. De rest van de groep steunde hem niet ten hij hun vroeg om te zeggen dat hij weinig gedronken had. Toen werd hij heel boos en begon vanalles te zeggen over dat vrouwen allemaal hoeren zijn en dat ie er schoon genoeg van had en dat iedereen hem de pot op kon. Daarbij had hij het vooral over Daniela die zicj volgens hem veel te uitdagend gedraagt (ook tijdens het cafebezoek).
Zoiets heb ik ervan begrepen. Iedereen is het gedrag van Arthur een beetje zat. Ursula is boos vanwege de drank en vanwege zijn onbeschofte gedrag en Arthur is boos op iedereen omdat ze hem niet steunen en vooral op Daniela die volgens hem alle problemen heeft veroorzaakt.
Pffft...het is wat ;D
-
De uitzending van net verschafte idd wat duidelijkheid! :)
Ik wilde nog effe aan 't verhaal van ovide, die 't trouwens prima verwoord heeft, toevoegen dat Martijn Arthur wel steunde. Hij vond dat Arthur helemaal niet teveel gedronken had.
Ik denk trouwens dat 't gedrag van Arthur zijn exit donderdag tot gevolg heeft. Ik kan me niet voorstellen dat veel Nederlanders 'm nog erg sympathiek vinden. Nou weet ik dat 't niet echt uit maakt hoe men stemt, want BB bepaald toch wie er uit gaat. Maar toch denk ik dat 't zo goed als zeker is dat Arthur moet vertrekken donderdag. En ik vind dat helemaal niet erg......
We hebben trouwens nog maar erg weinig van de 2 nieuwe mannen gezien behalve dan hun gebruinde gespierde body's tijdens de liveuitzending. Ik heb ze verder nog niet echt veel horen zeggen. Maar misschien hebben ze ook nog niet veel zinnigs te melden gehad, of tenminste niet veel dat interessant genoeg was om uit te zenden.
-
aha.... nou bedankt allebei want nu snap ik het een stuk beter :). en han, ik denk juist dat, hoeveel kijkers arthur er ook uit willen hebben, BB er dan voor zorgt dat hij net genoeg stemmen heeft waardoor hij er in blijft. helaas, want ik zou hem graag zien vertrekken, wat een kl**tzak is dat zeg zulke gasten halen dus echt het bloed onder m'n nagels vandaan.
-
en han, ik denk juist dat, hoeveel kijkers arthur er ook uit willen hebben, BB er dan voor zorgt dat hij net genoeg stemmen heeft waardoor hij er in blijft.
Hij zorgt idd wel voor wat rumoer daar in 't huis, dus op dat gebied denk ik ook dat BB 'm er graag in wil houden. Maar z'n relatie met Ursula wordt ook wel 'n beetje vervelend, dus misschien dat ze 'm toch liever kwijt willen. En dan proberen te insinueren dat Ursula verliefd is op 'n ander in 't huis. Dan zouden ze eigenlijk Arthur thuis op de bank moeten filmen als hij die beelden ziet. Dat geeft pas leuke televisie!
-
jah idd ;D nou jah... dan krijgen we wel een hele erge agressieve arthur, ik zou dan niet bij em in de buurt willen zijn!
-
ff een update'je van de Belgische BB:
De kanaaloversteek. Een halve week volle reclame geweest van de grootste stunt dit en kanaaoversteek dat. De helft van het groepje zwemt 3 uur en de andere helft wordt ziek en ze stoppen. Wat een flop.
Ester ligt eruit. Zegt jullie waarschijnlijk niks. Ik was blijkbaar een van de weinigen die haar wel leuk vond. De rest vond dat ze elke man lag op te geilen om niet genomineerd te worden.
Ze heeft het erg te verduren gekregen toen ze in de studio geconfronteerd werd met uitspraken van de anderen uit de dagboekkamer. Hele lelijke dingen werden er gezegd en ze begon bijna te huilen en dekte haar oren af.
En toen vertelden ze haar dat er een collaborateur in het huis zit. En toen bleek dat het haar bijna-lover Kelly was, wist ze helemaal niet neer wat denken, want ze dacht natuurlijk dat alles wat hij voor liefs over haar gezegd en gedaan had, dus ook allemaal nep was. Ik had met haar te doen :(
-
Jeetje Robbie, het begint wel erg platvloers te worden, zowel in Nederland als in Belgie. Ze doen gewoon alles om te shockeren...
-
Ik kijk dus nooit meer naar BB! Wat 'n oplichterij zeg! :(
Martijn had net nog 20% van de stemmen en ineens heeft hij 't minste aantal en moet eruit! Daar klopt dus echt helemaal niks van! :( :( :(
Bah! Bah! Bah! Bah! Bah!
-
Ik liet me net natuurlijk 'n beetje gaan en natuurlijk heb ik BB gewoon afgekeken. Maar dat neemt niet weg dat 't belachelijk is dat Martijn eruit moest. 't was eigenlijk gewoon Stefan of Arthur met de minste stemmen, maar omdat die nog te interessant zijn voor 't programma mogen die weer blijven.
Wel goed dat ze drie dagen niet mogen roken daar. 't is natuurlijk 'n beetje overdreven om te zeggen dat we niks konden zien door de rook, maar er wordt echt wel heel erg veel gerookt in 't huis. 't verbaast me eigenlijk ook dat er wel 12 van de 15 roken. Dat is echt wel heel erg veel. :-\
-
k kom net thuis van de sportschool, dus k heb de liveuitzending niet gezien, maar martijn er dus uit... jammer want ik vond hem wel schattig. maar iig, wie zijn dr genomineerd? ze zouden toch vandaag beginnen met nomineren?
-
ja, maar net zoals vorig jaar laten ze in de live-uitzending maar 1 iemand z'n nominatie uitbrengen en vervolgens wordt er gezegd dat je voor de rest van de nominaties even naar de livestreams op internet moet. (waar ze dus weer geld mee kunnen verdienen! :( )
Daniela mocht in de uizending zeggen wie ze wil nomineren. D'r moet deze week 'n vrouw genomineerd worden (echt belachelijk!). Daniela koos voor Ursula, omdat ze daar niet veel mee heeft. Ze wilde er nog iets bij vertellen, maar Martijn Krabbe liet haar niet uitpraten. BB liep weer uit en moest daarom snel afgerond worden...... (zoals altijd. waarom stoppen ze dan ook zo veel in 1 uurtje?)
De rest zal wel vanavond nog of morgen gaan nomineren. Daar is BB namelijk ook goed in: beweren dat ze vanavond nog gaan nomineren terwijl 't dan pas morgen wordt. (en diegene die betaald hebben voor de streams vanavond worden weer genept!)
-
Ik lees net in de streamverslagen op 't FOK!-forum dat ze toch nu aan 't nomineren zijn. Maar er is natuurlijk geen beeld van 't nomineren op de livestreams. Zijn de betalers voor de streams toch nog genept......
-
tssss waar slaat het nou weer op dat ze een vrouw móéten nomineren? kunnen ze het niet gewoon gemengd doen, dan vind ik het veel spannender en eerlijker.
-
Martijn had net nog 20% van de stemmen en ineens heeft hij 't minste aantal en moet eruit! Daar klopt dus echt helemaal niks van! :( :( :(
Even WIDM-achtig redeneren: Als ze Martijn er zo graag uit willen hebben; dan kunnen zo toch die percentages direct al manipuleren? (dus niet alleen de laatste)
Gr. B.
-
Ja idd! Nu weten we gewoon dat 't niet klopt en dat ze ons betoepen. Als ze 't eerste percentage al lager hadden gezet, was 't geloofwaardiger geweest. Maar zo slim zijn Hummie en consorten blijkbaar niet.
Maar wat mij betrefd is 't nu wel heel erg zeker: BB belazerd de boel! Bellen heeft dus totaal geen zin (gelukkig dat ik al zo verstandig was om dat bij serie 1 al in te zien!), want ze bepalen toch zelf wie er uit gaat. :(
-
... betoepen ...
Komt me vaag bekend voor (dat woord); is het Limburgs? :)
*bertha gaat zich eens verdiepen in de Limburgse cultuur...
Maar wat mij betrefd is 't nu wel heel erg zeker: BB de AVRO belazerd de boel! Bellen heeft dus totaal geen zin (gelukkig dat ik al zo verstandig was om dat bij serie 1 al in te zien!), want ze bepalen toch zelf wie er uit gaat. wie er gaat winnen om zo wel de schijn van onpartijdigheid op te houden (WIDM is ook van de AVRO...) :(
;) :)
Gr. B.
-
Morgen wordt tijdens de live uitzending aan de bewoners verteld dat er een collaborateur in het huis zit én ze zullen VOOR DE LAATSTE keer moeten nomineren... ???
Ze zijn nog met 10 ofzo, dus da's wel raar, ben benieuwd hoe het dan verder zal gaan.
-
Komt me vaag bekend voor (dat woord); is het Limburgs? :)
't zal idd wel Limburgs zijn. Van sommige woorden weet ik soms niet meer zeker of ze nu dialect zijn of goed Nederlands. :)
't betekend trouwens belazeren, maar dat had je misschien al begrepen. ;)
*bertha gaat zich eens verdiepen in de Limburgse cultuur...
Doe dat! Koop 'n Venloos woordenboek zou ik zeggen en verdiep je in 't Venloos dialect. Dan sta je vast nog verbaasd wat voor 'n vreemde woorden we hier gebruiken. ('n aantal woorden in dat Venloos woordenboek ken ik zelf nog niet eens. Dat geeft toch wel aan dat bij mij er al wat Nederlandse woordjes in m'n dialect zijn gekropen!)
Ik moet toch echt 'ns Venloos leren schrijven, want dan had ik nu leuk in 't Venloos kunnen antwoorden! ;)
-
In Heerlen hebben we een woordenboek Nederlands-Heerelens en omgekeerd. Dat is echt grappig, want het aantal mensen dat nog echt zuiver Heelns dialect spreekt is erg klein. Het zijn meestal ook oudere mensen.
-
Weer doorgestoken kaart vanavond! Weer geknommel met de percentages die voor geen meter kloppen! :(
De envelop met de nominaties lag al klaar voordat er bekend werd gemaakt wie eruit moet en Martijn Krabbe verkondigd daarna in de studio tegen Geesje dat ze haar stem er uit hebben gehaald. Dus dan wisten ze al van te voren dat ze eruit zou vliegen.
Geesje er dus uit. Erg jammer. Ik had liever Ursula of Daniela zien vertekken. Maar goed.
Ik heb nog niks gezien van al die opdrachten die Arthur, Jeanette, Judith en Laurens moesten doen. Ik heb de aflevering van 19.00 uur niet kunnen kijken vandaag. Maar je had natuurlijk al van te voren kunnen uittellen dat Judith en Laurens zouden winnen. Wat dat betrefd was 't 'n erg oneerlijke strijd. :-[
Ben erg benieuwd naar de huilbuien van Jeanette. Die huilt tegenwoordig wel om ieder pieterpeuterig dingetje. Ze zou nu volledig ingestord zijn? Ik ben benieuwd! Ik denk dat ik zo maar 'ns de videoband met daarop de aflevering van vanavond aanzet. :)
-
Weer doorgestoken kaart vanavond! Weer geknommel met de percentages die voor geen meter kloppen! :(
De envelop met de nominaties lag al klaar voordat er bekend werd gemaakt wie eruit moet en Martijn Krabbe verkondigd daarna in de studio tegen Geesje dat ze haar stem er uit hebben gehaald. Dus dan wisten ze al van te voren dat ze eruit zou vliegen.
Geesje er dus uit. Erg jammer. Ik had liever Ursula of Daniela zien vertekken. Maar goed.
Ik heb nog niks gezien van al die opdrachten die Arthur, Jeanette, Judith en Laurens moesten doen. Ik heb de aflevering van 19.00 uur niet kunnen kijken vandaag. Maar je had natuurlijk al van te voren kunnen uittellen dat Judith en Laurens zouden winnen. Wat dat betrefd was 't 'n erg oneerlijke strijd. :-[
Ben erg benieuwd naar de huilbuien van Jeanette. Die huilt tegenwoordig wel om ieder pieterpeuterig dingetje. Ze zou nu volledig ingestord zijn? Ik ben benieuwd! Ik denk dat ik zo maar 'ns de videoband met daarop de aflevering van vanavond aanzet. :)
Ik vind het ook vaag met die procenten. Eerst stond Daniela gigantisch voor en iets daarna lag ze er bijna uit. Ik vond het ook jammer dat Geesje eruit moest want ik vind Ursula echt een huppeltrutje.
Dat Jeanette veel huilde tijdens de opdracht vond ik niet vreemd. Het was echt heel zwaar. Ik vind het ook niet eerlijk dat ze tegen Lau en Juut moesten. Ik snap wel dat Judith wel moest omdat Geesje en Ursula genomineerd waren en misschien niet op tijd terug waren maar had dan Mustapha ofzo erbij gezet (toch?)
Wel vond ik het grappig dat Jeanette en die eikel hoe heet tie ook alweer ruzie hadden. Jeanetje deed zo haar best en ze was helemaal op, zegt tie tegen haar dat zij door moest roeien...!
-
Dat Jeanette veel huilde tijdens de opdracht vond ik niet vreemd. Het was echt heel zwaar.
Ik heb de aflevering van gisteren nog steeds niet gezien dus ik weet niet of 't erg zwaar is geweest. Ik ga 'm zo maar 'ns aanzetten, zodat ik op de hoogte ben voordat de nieuwe aflevering erop komt. :)
Ik vind het ook niet eerlijk dat ze tegen Lau en Juut moesten.
Dat was ook absoluut niet eerlijk. Ze hadden echt geen gelijke teams gekozen. Je hoeft niet echt slim te zijn om te zien dat Laurens en Judith wel moesten winnen. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
Ik snap wel dat Judith wel moest omdat Geesje en Ursula genomineerd waren en misschien niet op tijd terug waren maar had dan Mustapha ofzo erbij gezet (toch?)
Dan was 't idd wel 'n stuk interessanter geworden! De hele tijd ruzie tussen Judith en Mustapha terwijl ze al die opdrachten samen moesten uitvoeren. Dat was pas goede tv geweest! ;)
-
Nou, ondertussen weten we ook wat ze bedoelden vorige keer met 'De kandidaten zullen voor het laatst nomineren.'
Want... vanaf nu moet de kijker nomineren! Een hele week kan je smsen en de drie met de meeste stemmen zijn dan zondagavond genomineerd. De bewoners moeten dan zelf iemand van die drie genomineerden wegstemmen! :o
Of is dat al ouwe koek voor jullie?
-
zoiets deden wij juist de afgelopen weken
-
Oh ok, en geeft het wat vonken in huis?
Gisteren is de irritantste trut ever eruit gestemd. Ik kan weer ademhalen!
-
uuhm... wat zijn vonken?
-
spanning, sensatie, suspense
-
nou, nee niet echt... nominaties door de deelnemers zorgen voor heel wat meer vonken
-
zoiets deden wij juist de afgelopen weken
Oh? ???
Ik geloof niet dat je 't echt goed gevolgd hebt de laatste weken, Doris. De bewoner waarvoor 't minste gebeld en gesmst was door televizie kijkend Nederland, moest eruit. Er werd echt niet door de bewoners zelf bepaald wie er moest vertrekken. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
't is in Nederland nog nooit zo geweest dat de bewoners echt zelf moesten kiezen wie van de genomineerden er naar huis mocht. Ik ben toch wel erg benieuwd hoe dat bij jullie in z'n werk gaat, robbieazerty. Moet iedereen gewoon een van de drie genomineerden noemen en degene met de meeste stemmen gaat naar huis?
-
Volgens mij is Quincy nog de intelligentste bewoner van het hele stel. Ik hoop dan ook dat die wint.
-
Snif, Geesje eruit :'( , sindsdien is BB lang zo leuk niet meer ±)
-
Ik ben er ff een beetje uit met BB. Ik moet ook zeggen dat ik het een beetje saai en steeds weer hetzelfde vond de laatste tijd. Dat gezwam de hele tijd :(
-
Moet iedereen gewoon een van de drie genomineerden noemen en degene met de meeste stemmen gaat naar huis?
Geen idee... ik zal het je volgende week weten zeggen ;)
-
oeps sorry han, k had t fout gelezen. k weet wel hoe t gaat hoor in t BB huis :) maar ik las RA zn past denk k een beetje te snel.
maar ik vind BB nu ook wel erg saai worden en ben niet meer van plan het echt te gaan volgen. eerst deed ik dat al niet zo veel op de tv, vooral op internet, maar dat doe ik ook niet meer blegh ik vind echt dat t in ene heel erg saai geworden is.
-
* off topic alvast mn excuses...
Kenner wat is er toch met je avator? Heb je de ware ontmoet tijdens missie mol? Ik vind dat niet echt ethisch verantwoord, crewleden en kandidaten ;)
*nu weer on topic
-
* off topic alvast mn excuses...
Kenner wat is er toch met je avator? Heb je de ware ontmoet tijdens missie mol? Ik vind dat niet echt ethisch verantwoord, crewleden en kandidaten ;)
*nu weer on topic
De ware ? Misschien wel :) Maarre, missie mol ?? Crewlid en kandidaten ? Enige waar ik crewlid van was is de calazel geweest en daar deed Zarah niet aan mee hoor :P
Oei gaan wel alweer offtopic :o
-
Moesssie zal wel blijven, wel mijn held daar ( sinds het vertrek van geesje ;) ) Hou het maar op dennis, bewoners beginnen hem langzaamaan uit te kotsen en dat merkt publiek wel
-
Mustapha wordt heeel erg leuk, met de ramadan... dit wordt genieten!!!!
-
k denk ook dat dennis dr uit gaat want: hummie is himmel gek van mustapha en zeker nu met de ramadan zal ze hem dr niet uitzetten, laurens zorgt voor te veel opschudding in het huis om hem dr uit te zetten en dat laat dennis over als degene die exit zal gaan, hijs gewoon niet boeiend genoeg volgens hummie en dat zal ze zoals gewoonlijk wel weer omzetten in percentages die negatief uitvallen voor haar minst-favoriete.
-
tja, en dennis zijn familie en vrienden maar voor niks bellen voor, hoeveel was het? 70? cent per minuut. je bent commercieel of je bent het niet. blij dat WIDM bij de publieke omroep wordt uitgezonden...
-
Poll op www.bb4.nu:
Welke bewoner moet zeker in het huis blijven?
Dennis 15,5%
Laurens 42,5%
Mustapha 42,1%
Op deze poll hebben 478 mensen gestemd. Ik verwacht dus wel dat hij vrij dicht tegen de waarheid komt.
Nu ben ik erg benieuwd wat volgens BB vanavond de uitslag is! Ik denk niet dat er veel overeenkomsten zijn met deze poll. Ik vermoed dat Dennis 'n stuk hoger staat aan 't begin van de uitzending, omdat mensen anders niet meer gaan stemmen, omdat 't al reeds bepaald is dat hij naar huis moet. Dus iedereen gaat dan bellen en dan op 't laatst staat hij ineens fiks onderaan!
Ik denk dan ook dat Dennis moet vertrekken vanavond. Niet omdat er op hem waarschijnlijk 't minste gestemd wordt, maar omdat Hummie en consorten hem 't liefste ziet gaan. D'r komt toch echt niks uit die jongen! Wat heeft hij nu al voor interessante tv opgeleverd? Alles bij elkaar nog geen minuut vrees ik.
Vanavond dus exit Dennis, maar ongetwijfeld met zeer andere percentage als bij deze poll.....
-
zo, valt me mee dan dat Laurens zo hoog staat in de peilingen, had ik niet verwacht eerlijk gezegd. Denk eerlijk gezegd ook niet dat er behalve de familie en vrienden veel mensen mee zitten dat Dennis naar huis gaat, bijdrage was toch wel érg miniem in het geheel, komt nog eens bij dat meer dan de helft van de bewoners zo onderhand scheitmongool ( ursula quote ;) ) van hem wordt. Hij kan zijn koffer wat mij betreft al bij de deur klaar zetten...
-
zo, valt me mee dan dat Laurens zo hoog staat in de peilingen, had ik niet verwacht eerlijk gezegd.
Dat vind ik eerlijk gezegd ook gek. Ik vind Laurens de laatste tijd nou niet bepaald sympathiek overkomen..... :-\
-
Als ik 't niet dacht! :(
Tussenstand net door Martijn aan ons gemeld:
Dennis: 25,1%
Mustapha 29,8%
Laurens 45,1%
Zul je zien dat dadelijk Mustapha nog kan vertrekken en dat zwarte piet in 't huis mag blijven! :-[
-
Naja, moet niet gekker worden zeg :o Als Mustapha eruit gaat stop ik onmiddelijk met kijken! eerst Geesje en daarna ook nog eens Mustapha ? vertrouw die hummy niet echt meer.... ( zowieso vreemde stemmingen daar, bo en carmen waren toch best leuk ?? )
-
Mustapha stond achter in de tussenstand in de tussenstand die net gegeven is. :o
Maar aangezien 't BB wel vaker voor is gekomen dat de persoon met 't laagste percentage aan 't begin van de uitzending aan 't einde ineens bovenaan staat, sluit ik nog niks uit.......
-
Dennis is eruit!
-
Yep! En ik heb 'n voorspellende gave! :o
Ik geloof dat ik nu eindelijk door begin te krijgen hoe er gewerkt wordt daar bij BB. En die werkwijze bevalt me voor geen meter! :(
Maar ik ben wel blij dat Dennis eruit moest. Laurens had ik ook niet zo erg gevonden, maar liever Dennis eruit. Wel erg stom dat hij niet nog effe afscheid van de bewoners mocht gaan nemen........
-
maar dat janken :'( :-[ hebben ze goed in beeld gekregen! ach, en als je aan de 4e aflevering van zo'n programma meedoet, had je beter kunnen weten. Na 3 afleveringen weet je toch wat je te wachten staat. maar het blijft een lullig programma
-
* off topic alvast mn excuses...
Kenner wat is er toch met je avator? Heb je de ware ontmoet tijdens missie mol? Ik vind dat niet echt ethisch verantwoord, crewleden en kandidaten ;)
*nu weer on topic
Missie Mol??? Kenner??? Maak het me nou....
(sorry voor de late offtopicreactie)
-
* off topic alvast mn excuses...
Kenner wat is er toch met je avator? Heb je de ware ontmoet tijdens missie mol? Ik vind dat niet echt ethisch verantwoord, crewleden en kandidaten ;)
*nu weer on topic
Missie Mol??? Kenner??? Maak het me nou....
(sorry voor de late offtopicreactie)
ja idd.... :o
...ojee, nu ben ik tegen mn principes in het BB-topic gaan lezen... maja, ik werd zo nieuwsgierig toen ik zag dat Daantje er iets geschreven had... ;D Sorry trouwens dat ik niet ontopic mee praat (kan praten).
-
Goedenavond!
Ik moet nodig even bijlezen hier.
Hoe dan ook, wist men hier al dat Sigrid Kalk (WIDM 2000) tegenwoordig voor Yorin werkt en zelfs stukjes schrijft over BB?
Zie hier het erbarmelijke resultaat (ipv Mustapha in zijn waarde te laten een belerend en moraliserend betoog van S.Kalk)
Neder Marokkaan
Praten over politiek, het gezin waarin je bent opgegroeid en je eigen normen en waarden. Big Brother heeft een hoop losgemaakt nu iedereen op de hoogte is van de val van het kabinet.
Sigrid Kalk 12-11-2002 20:46
Natuurlijk moet Mustapha het weer ontgelden. Als enige islamiet in het Huis, is hij volgens bepaalde lieden automatisch verantwoordelijk voor zijn hele achterban.
En vanavond vindt Mustapha het eens niet erg om de praatstoel te beklimmen. Hij is het wel eens zat om keer op keer uit te moeten leggen dat niet elke Marokkaanse man zijn vrouw onderdrukt. Dat het slechts gefragmenteerde beelden zijn die de meeste mensen niet in een fatsoenlijke context kunnen plaatsen. Dat veel mensen zomaar over een bepaalde cultuur oordelen zonder dat ze de moeite nemen om zich eens in andersdenkenden te verdiepen. Toch blijft Mustapha rustig en hij is ook best bereid zijn onwetende huisgenoten te woord te staan. Hoewel Margriet Mustapha confronteert met de volgens haar haken en ogen aan de Marokkaanse gemeenschap, scheert zij niet reflexmatig met dezelfde kam over een hele groep mensen.
Arthur, die zijn stem gaf aan de partij die de val veroorzaakte, vraagt zich af of het denkbaar is dat er in Marokko ook een multiculturele samenleving zou ontstaan. Of er daar ook net zoals in Amsterdam buitenlandse mensen welkom zijn. Voor dat Mustapha de kans krijgt om met de zogenaamde tolerantie van Nederlanders af te rekenen, springt margriet in de bres.
Dat weet hij toch niet, hij komt namelijk gewoon uit Boskoop,
En gelukkig, Margriet snapt dat Mustapha gewoon Mustapha uit Boskoop is. Gewoon een jongen die opgegroeid is tussen koeien en windmolens. Gewoon een jongen die op school de tafel van drie op moest zeggen, gewoon een jongen uit een Marokkaans gezin waar mensen hun eigen tradities navolgen. En hiermee verdient ze het citaat van de dag, want juist in het Big Brother-huis is het zo duidelijk dat iedereen op deze aardbol verschillend is.
grtz allen! (met speciale groet aan Bertha 531)
Cosma.
-
Goh, misschien naief van mij, maar ik had Sigrid intelligenter ingeschat. Zo zie je maar dat je van het ene programma in het andere rolt... net zo als bij ER blijkt alles met elkaar samen te hangen. Wat een tegenvaller :(
-
:"Arthur, die zijn stem gaf aan de partij die de val veroorzaakte, vraagt zich af of het denkbaar is dat er in Marokko ook een multiculturele samenleving zou ontstaan. Of er daar ook net zoals in Amsterdam buitenlandse mensen welkom zijn."
tjongejonge, wat doet dat ertoe, hoe simpel kun je denken. als ik niet op jouw feestje mag, mag je ook niet op de mijne!
waar moet dat naartoe!
-
* off topic alvast mn excuses...
Kenner wat is er toch met je avator? Heb je de ware ontmoet tijdens missie mol? Ik vind dat niet echt ethisch verantwoord, crewleden en kandidaten ;)
*nu weer on topic
Missie Mol??? Kenner??? Maak het me nou....
(sorry voor de late offtopicreactie)
ja idd.... :o
...ojee, nu ben ik tegen mn principes in het BB-topic gaan lezen... maja, ik werd zo nieuwsgierig toen ik zag dat Daantje er iets geschreven had... ;D Sorry trouwens dat ik niet ontopic mee praat (kan praten).
Mja misschien beledig ik hier mensen mee ofzow, maar heb geen id wat jullie nu bedoelen....
-
Goedenavond!
Ik moet nodig even bijlezen hier.
(http://www.compuart.nl/YaBBImages/thumbup.gif) :)
Zie hier het erbarmelijke resultaat (ipv Mustapha in zijn waarde te laten een belerend en moraliserend betoog van S.Kalk)
Wauw! Wat een dieptepunt! Ik wist niet dat het op hun site ook zo erg was(Sigrid nog wel!). Van objectieve verslaggeving hebben ze echt nooit gehoord.
Ik erger me ook altijd aan het commentaar van de voice-over die bv. zegt:
"Laurens en Stefan hebben slaande ruzie over het leiderschap ik het BB-huis." En dan zie je vervolgens Laurens die aan Stefan vraagt of ie de pindakaas wil doorgeven. Zucht... En ook die mafkees van een psycholoog die daar donderdags zit wil ons wijsmaken dat een opmerking van Magriet ("Is er nog wel genoeg WC-papier?") enorm erotisch beladen is...
Maar ik mag me graag eens ergeren! :)
Gr. B.
-
Lig altijd dubbel om die psycholoog, die kerel ziet echt spoken. Is er in huis eigenlijk maar 1 die me echt irriteert en dat is Jeanette... Ownee we hebben nog maar 63 spruitjes , genoeg reden voor dat kind om maar weer eens te gaan huilen. Vraag me af hoe iemand die emotioneel zo labiel is door die keuringen is gekomen....
-
daar is ze doorheen gekomen OMDAT ze labiel is ;D ;D ;D
-
Ik erger me ook altijd aan het commentaar van de voice-over die bv. zegt:
"Laurens en Stefan hebben slaande ruzie over het leiderschap ik het BB-huis." En dan zie je vervolgens Laurens die aan Stefan vraagt of ie de pindakaas wil doorgeven. Zucht...
Ik heb 't al vaker gezegd dat die voice-over echt geen verstand van zaken heeft. Hij overdrijft 't altijd zo enorm dat je iedere aflevering verwacht dat er iets enorm schokkends gaat gebeuren, waarvan je spontaan van de bank af valt. Maar telkens loopt 't uit op 'n enorme teleurstelling, omdat de 'ruzie die 't einde betekend van de hechte vriendschap tussen Judith en Laurens' gewoon ''n discussie over de hoeveelheid spruitjes die iedere bunkerbewoner die avond mag nuttigen' blijkt te zijn. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
En ook die mafkees van een psycholoog die daar donderdags zit wil ons wijsmaken dat een opmerking van Magriet ("Is er nog wel genoeg WC-papier?") enorm erotisch beladen is...
Geweldig vind ik die Steven, de huis-, tuin- en keukenphsycholoog. Behalve die geweldige analyses van iemands karakter en gedrag, stelt hij ook altijd van die diepzinnige (AHUM!) vragen aan de bewoner die net 't huis moest verlaten. Echt geweldig! :)
Maar ik mag me graag eens ergeren! :)
Ja zeker! Doordat ik me iedere aflevering weer zo fijn kan ergeren, blijft 't leuk om te kijken. Want wees nu eerlijk, erg veel spannends gebeurt er toch niet in dat huis!
;)
-
Zo, Ursula weg. Niet bepaald 'n verassing.....
Ben erg benieuwd wat Stefan en Arthur allemaal moeten gaan doen de komende 48 uur. Jammer dat ze niet voor twee rivalen hebben gekozen, (Stefan en Laurens of Judith en Mustapha) dat was veel leuker geweest. Maar goed, misschien dat deze twee ook leuke beelden op gaat leveren. :)
Lekker gemeen ook voor Laurens om 'm dat filmpje van z'n vrienden te laten zien. Ook gemeen van die vrienden trouwens! Maar als 't zo is dat die zogenaamde vriendin van Laurens allang 'n ander heeft, is 't toch wel goed dat hij nu weet dat hij er niet meer zo op moet tellen. Die blik op Laurens' gezicht na dat filmpje was echt wel fantastisch. Compleet in de war van wat 'm net verteld was door z'n beste vriend, echt geweldige televisie dit! ;D
Meende hij ook nog dat hij 't niet goed had verstaan of dat 't filmpje ineens afgekapt werd. Is natuurlijk niet zo, hij kan nog niet beseffen dat z'n droom net in duigen is gevallen. Is echt compleet van de kaart die Laurens, kunnen we de komende dagen misschien ook wel leuke beelden van verwachten. :)
-
Ik heb dat van dat filmpje gemist! Telefoon... grrrrr >:(
Wat zeiden die vrienden dan tegen hem?
-
Nou de nieuwe manier van exit is dus inmiddels gebeurd hier in Belgie.
Drie waren er door de kijkers genomineerd en de bewoners moestn een voor een naar de dagboekkamer komen zeggen wie ze eruit wilden. Ze wisten van niks dus het was een groot kippenhok daar. Uiteindelijk was het gelijke stand en dus moest degene die de meeste nominaties van de kijker had, vertrekken. Het was de dwerg (ja Belgie heeft de kleinste BB-bewoner on earth gehad, op dieren enzo na dan)
En janken dat ze deden! Vooral omdat ze niet verwacht hadden dat er iemand uit moest en omdat die dwerg hele goede vrienden geworden was met eentje in het huis.
Oh en wat de handlanger betreft: gisterennacht heeft iemand de handlanger betrapt toen ie 's nachts het bed uitgegaan was. Nu denken ze dus dat ze hem hebben (en ze hebben nog gelijk ook)
-
Klinkt erg spannend daar in Belgie, RA. Wij hebben hier geen dwergen of eendjes in 't huis. ;)
Wat zeiden die vrienden dan tegen hem?
Z'n beste vriend zei iets in de geest van: 'Laurens, we horen je veel praten over 'n zeker meisje hier in de stad. Je kunt beter wat meer aandacht aan Judith besteden. Dat is echt beter, geloof me!'
Dus met andere woorden: 't meisje waar Laurens denkt iets mee te hebben, heeft al 'n ander. Daarom vinden de vrienden 't beter als hij haar vergeet en iets gaat beginnen met Judith.
-
Het is tegenwoordig één commerciele soap. Dan is voor mij de lol er snel af. Geef mij maar Idols, das lachen :D
-
wie denken jullie dat bb in nederland gaat winnen?
-
Mustapha 8)
-
Dat dacht ik in eigenlijk ook al vanaf 't begin, maar ik begin daar steeds meer aan te twijfelen. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif) Alhoewel, als hij er, net als deze week, voor kan blijven zorgen dat hij niet genomineerd wordt....
Ik gun 't Daniela, Stefan of Arthur iig niet om te winnen!
-
Kzou helemaal dubbel liggen als Stefan zou winnen, toch wel de vrouwelijke slet van het huis ;D
-
Kzou helemaal dubbel liggen als Stefan zou winnen, toch wel de vrouwelijke slet van het huis ;D
Ja idd! ;D
Wat 'n vreselijk man is 't toch. De manier waarop hij telkens in de ramen (waar de camera's achter zitten) kijkt of z'n haar nog goed zit en 't dan zo omhoog duwt. Echt te erg! ;D
-
Zo Arthur eruit! Gelukkig maar, want die was niet bepaald m'n meest favoriete bewoner. En hij kan nu fijn weer bij Ursula zijn. :)
En Stefan en Margriet zitten gewoon ineens in Afrika! :o Dat had ik dus echt niet verwacht. Wel stom eigenlijk dat ze zelf hier niks in te willen hadden. Ze werden gewoon naar Schiphol vervoerd en toen ineens medegedeeld dat ze naar Afrika vlogen. Als als een van hen dat niet gewild had dan? Ik vraag me af of ze maar 1 dag daar gebleven zijn en nu alweer op de weg terug zijn. Ze kunnen hen moeilijk 'n week lang in Afrika houden, terwijl de rest gewoon in 't huis in Almere zit. Maar voor 1 dag naar Afrika vliegen, vind ik persoonlijk ook wel wat overdreven. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif) Gelukkig dat ze er wel voor 'n erg goed doel heen zijn....
't viel me trouwens vanavond wel erg op hoeveel blunders Martijn maakte tijdens 't presenteren. Hij was echt klunzig en zei iedere keer de raarste dingen. Ik vond 'm tot nu toe 'n stuk beter dan Patty Brard (wat was die erg vorig jaar!), maar nu begin ik daar toch wel aan te twijfelen.....
-
Jeetje, mis ik een keer een aflevering zitten er opeens mensen in Afrika enzo :o. Hmm...
Oja, Patty was erg, maar Bo (van Erven Dorens ofzoiets) heeft het toch ook gedaan? En die gozert vind ik echt mega-erg. Het leukste was denk ik Rolf Wouters. Je had daar ook een parodie op. Sick Brother. Met Wolf Routers ofzo en nog iemand die Daphne Dekkers nadeed. Dat was echt lachen. Heeft iemand dat ook gezien of denken jullie nu dat ik echt ben doorgeslagen... ;D ::)
-
Sick brother was leuk!!! Ik heb het alleen na de eerste BB-aflevering nergens meer terug kunnen vinden :-/ :( :'(
Dat jaar was er ook nog Villa Muis, daar werd BB nagedaan met, je raad het al... Was ook erg leuk!
Dat soort dingen mis ik een beetje dit jaar. Nu hebben we alleen FOK nog.
-
Ik gok erop dat Ursula en Arthur's vader al 's middags wisten dat hij eruit zou vliegen..
-
Ze deden nu net alsof de stemmen bijna identiek tussen Wouter en Arthur verdeeld waren. (iets van 49,7% voor Arthur en 50,3% voor Wouter) Ik geloof hier eigenlijk geen bal van en denk eigenlijk dat 't veel verder uit elkaar lag. Aan 't begin van de uitzending laten ze natuurlijk 'n spannende stand zien om 't bellen en smsen nog extra te bevorderen. Later dacht men misschien dat 't wel echt zou beginnen op te vallen dat er gesjoemeld wordt met de stand als ze ineens erg ver van elkaar af zouden liggen. Daarom hebben ze maar zo'n idiote eindstand bedacht.
Sick Brother en Villa Muis waren idd erg leuk! ;D Ik keek daar ook altijd naar. Ik volgde ook altijd 'n website die Bad Brother heette. Was ook altijd erg grappig! Jammer dat er nu geen parodieen meer gemaakt worden....
-
Maar, BB is nu wel errug ver gegaan! Eerst Margriet laten denken dat ze eruit moet en haar naar buiten halen en dan vervolgens haar terug sturen en verplichten Ting te gaan vertellen dat zij naar huis moest. Terwijl Ting dus al dacht dat ze mocht blijven!
Ik vond dit toch echt niet kunnen eigenlijk. De grens is nu wel bereikt geloof ik. >:(
Verder 'n erg chaotische uitzending, maar dat zijn we zo langzamerhand wel gewend, aangezien ze iedere week veel te veel in 'n uurtje willen proppen.
-
we zijn nu al bij bb4, bb3 was met kelly en consorten en die orgies in het bubbelbad. BIG BROTHER THE BATTLE remember?
en kenner: is vind mustapha de leukste die er rondloopt. eerlijk waar, maar dat is een ander topic geloof ik.
-
Wie zijn er nu genomineerd trouwens?
Jeannette, Margriet en Daniela. Dat wordt nog spannend. Ik heb echt geen idee wie zal moeten vertrekken.... :-\
-
ik hoop daniela. heb ik geen goed gevoel bij, trouwens die wouter kabouter begint me ook vreselijk te irriteren.
-
ik hoop daniela. heb ik geen goed gevoel bij, trouwens die wouter kabouter begint me ook vreselijk te irriteren.
Begint te irriteren? Hij IS irritant. Maar ik denk dat Jeanette eruit gaat. De meeste mannen vinden Daniela wel een "lekker wijf" (moet je haar alleen niet zien zonder make-up) en van Margriet kan ik het me gewoon niet voorstellen dat ze weg moet. Dus Jeanette eruit. Niet zo'n ramp lijkt me.
-
dus ik ben niet de enige die dat heeft met wouter?
zoals ie gisteren tegen mustapha deed, vreselijk arrogant. >:(
-
Nee vreselijk die Wouter. Ik heb 'm nooit gemogen geloof ik. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
En wat betrefd Daniela, ik begrijp dus echt niet dat iemand haar ' 'n lekker wijf' zou vinden. Ik vind haar eerlijk gezegd echt geen mooie vrouw. Ze heeft eigenlijk 'n heel raar gezicht.
Ik hoop dat zij mag vertrekken, hoewel ik weet dat Hummie en co waarschijnlijk liever Jeanette zien vertrekken, omdat Daan nog voor spannende situaties kan gaan zorgen met Wouter Kabouter.
-
Over irritant, Jeanette is echt vreselijk, echt gewoon om alles gaan janken, je KAN te ver gaan hoor
-
En zag ik dat goed? Ik wist wel dat die wouter zich helemaal schoor maar was hij nu echt zijn trui aan het scheren ???
-
Ja dat vond ik ook al zo raar, maar ik dacht dat 't wel aan mij zou liggen en dat ik 't principe 'trui scheren' gewoon nog niet kende. (http://www.compuart.nl/YaBBImages/undecided.gif)
Over Jeanette heb je idd wel gelijk Kenner. Er gaat echt geen aflevering voorbij zonder 'n huilbui van Jeanetje (zoals ze zichzelf noemt...) Ik zit iedere keer weer met spanning voor de buis 't moment af te wachten dat de eerste tranen over haar wangen rollen.
Ik begrijp best dat je je ouders en andere dierbaren mist in zo'n huis en ik begrijp ook goed dat je daar dan af en toe om moet huilen, maar ze overdrijft 't toch 'n ietsiepietsie.
-
En zag ik dat goed? Ik wist wel dat die wouter zich helemaal schoor maar was hij nu echt zijn trui aan het scheren ???
volgens mij is het een sexuele afwijking ??? ???
vies mannetje die wouter. :P
-
volgens mij is het een sexuele afwijking ??? ???
Ik denk het... Wie scheert er nou zijn trui? Dan spoor je toch niet helemaal/helemaal niet! En dan ook nog tegen Daniela roepen dat hij maar een kleintje heeft (ok, was onder de koude douche, maar toch... Wat denkt hij dan? Dat ze komt kijken ofzo? (En als hij haar nog steeds wil verleiden moet je natuurlijk niet zeggen dat je een kleintje hebt ;D)
-
en dan ook nog zonder haar! ;D :P :P
-
Hij had een x gezegt dat hij nix scheerde tussen zijn "navel" en "halverwege zijn benen" ;D Ieuw!
-
oja dat is waar ook. :o :o
nou ja hoe dan ook, met of zonder haar, ik gruwel alleen bij de gedachte. ik had echt gehoopt dat hij vorige week exit moest, maar helaas. :'(
-
Volgende week, ik weet het zeker. (En anders kom ik hem daar persoonlijk weghalen ;D)
-
doe je dan wel anti-bacterieele handschoentjes aan! :-/ :-/
-
Ik huur wel zo'n wit pak, jeweetwel, met zo'n masker... of ik leg een spoor van scheermesjes naar buiten, dan komt tie vanzelf ;D
-
;D ;D ;D ja zo'n asbestpak. en dan maar hopen dat ie in die scheermesjes gaat staan. 8) , of is dat zielig?
-
Zielig, nhe!
Nee hoor, hij is van zichzelf al zielig. Zieliger kan niet ;D
-
ik zweer het, het enige leuke van daniela vind ik dat ze wouter zo in de maling neemt.
en als ie der dan zo zgn verleidelijk aankijkt. :P :P
je zou toch denken als para-normaal-begaafde dat hij de verschutting wel aan zag komen? :D
-
Misschien kickt hij daar ook op, voor schut staan? ::)
-
::) ::) ik zie ....ik zie....: dat ik in de maling genomen word.
-
;D ;D ;D
Is er gister nog wat spannends gebeurd? K heb het niet gezien. En heeft onze grote vriend nog wat geschoren? :P
-
nee, niks geschoren(of althans niet in beeld). wel was judith weer op de zeiktoer en met iedereen ruzie aan het maken. ook hadden stefan en daniela mot. >:(
ze moesten een proef doen en die is door de bungalowers gewonnen, dus die blijven waar ze zitten. :P
het huis is nu duidelijk in twee kampen verdeeld. laurens probeert stefan en magriet zwart te maken bij de anderen. en andersom gebeurt dat ook wel. 8)
-
Ha ruzie, ruzie! Da's altijd leuk.
En Stefan met z'n schapekrullen, dat is ook een loser zeg. Denkt ook nog eens dat hij onweerstaanbaar is bij de vrouwen... pffffft :) :D ;D ;D ;D O, help, ik kom niet meer bij...
-
daniela is ook steeds met laurens aan het flirten, ;D tot grote ergenis van wouter. die moeten ze echt vastbinden, die daan.
mustapha kijkt ernaar en ligt. of en toe komt er een cynisch lachje uit.
ik geloof dat jeanette ook weer ergens om moest huilen.(zeker weten doe ik het niet, valt niet meer op)verders hebben stefan en magriet oesters verorberd, terwijl jeanette kokhalsend toekeek. :P
-
dat is wel balen :-/ maar aan de andere kant wel goed voor de kijkcijfers misschien.
-
daniela is ook steeds met laurens aan het flirten, ;D tot grote ergenis van wouter. die moeten ze echt vastbinden, die daan.
mustapha kijkt ernaar en ligt. of en toe komt er een cynisch lachje uit.
ik geloof dat jeanette ook weer ergens om moest huilen.(zeker weten doe ik het niet, valt niet meer op)verders hebben stefan en magriet oesters verorberd, terwijl jeanette kokhalsend toekeek. :P
Mustapha is wel cool. Hij zegt weinig maar weet alles.
Dat Jeanette weer eens moet huilen valt idd niet meer op. Misschien als ze een xtje niet moet huilen? Zo langzamerhand moeten haar tranen toch op zijn ;D
Dat Daniela vroeger bij de johova's zat, dat kan ik me echt niet voorstellen.
-
Dat Daniela vroeger bij de johova's zat, dat kan ik me echt niet voorstellen.
;D ;D ;D ;D ;D allemaal frustraties die ze moet inhalen ofzo. ik snap niet dat ze zelf niet door heeft, hoe dik het erop ligt.
-
Ik zou haar wel eens willen zien als ze die beelden terug ziet. Dan moet je toch door de grond zakken van schaamte. En ik denk dat haar familie haar ook uit de ervenis hebben gehaald ;D
-
die liggen op de grond, biddend voor vergiffenis. :D
daniela geeft een nieuw persfectief aan het begrip :" zaadvragende ogen". :o
maar je hebt gelijk. de mannelijke kijkers zullen dit wel geweldig vinden.
-
Precies, dat weet zij ook. Ze loopt nu nog met korte rokjes enzo terwijl het 20 graden vriest (bwv ;)) En eergister toen ze om het uur eruit moest, gewoon in onderbroek en hempje naar buiten. Ik kreeg het al koud toen ik haar zo zag. Ze konden trouwens van mij de schijt krijgen, want ik had dat echt nooit gedaan, om het uur eruit. Dan maar niet douchen, water is toch koud...
-
ze denkt zeker dat dat sexy is, en misschien is dat het ook wel, maar daar heb ik niet zo'n kijk op. :-X
wat betreft die mannen in het huis, die vinden het wel een prima afleiding. behalve mus natuurlijk, die walgt er volgens mij van. 8)
-
ze denkt zeker dat dat sexy is, en misschien is dat het ook wel, maar daar heb ik niet zo'n kijk op. :-X
Ik ook niet. Maar ik zit iedere dag tussen alleen maar mannen dus ik begin (wilde ik toch bijna zeggen: ze te snappen ;D) een beetje door te krijgen hoe mannen denken :P
wat betreft die mannen in het huis, die vinden het wel een prima afleiding. behalve mus natuurlijk, die walgt er volgens mij van. 8)
Mus (ik moest even denken mUs? o, mOEs! ;)) zal zichzelf niet verlagen door op zo'n hormonenbom te vallen. Maar gelukkig hebben we Stefan en Wouter nog...
-
volgens mij is laurens er ook niet vies van, nu hij niet meer bij ju in het team zit. ju en lau, gatverdegatver.
-
(als we toch aan het afkraken zijn ;D) zowiezo iets met lau is gatver.
Ik heb het toch al gezegt, de enigste leuke man in het huis was Marc. Qua mannen viel het toch echt tegen dit jaar. Denk ook aan Dennis en Arthur!
-
ik von marc ook behoorlijk eng hoor. ik vind mustapha de leukste. qua uiter en innerlijk. :)
en ja nu we toch aan het afkraken zijn: die dennis was inderdaad te erg.
ik denk dat hummie ze gewoon uitzoekt op onsympathiekheid ofzo. :-/
de vrouwen zijn echter niet veel beter. :P
-
Aha. Ik dacht al... vraag me alleen nu af wie die weirdo met accent is
-
OP de lesbo's, bi's en ombebouwde figuren zijn ze natuurlijk al uitgekeken dus dachten ze, laten we dit jaar allemaal irritante mensen erin doen met een paar "gewone" ertussen. Een huppeltrutje (ursula), een jankbal (wie zou ik daarmee toch bedoelen ;D), een schreeuwlelijk en bemoeial (judith), een zooitje lelijke en irritante mannen (Dennis, Arthur, Stefan en Wouter), iemand die altijd dronken lijkt te zijn (margriet) en ga zo maar door.
-
leuke/goede karakterschetsen maak je! :D
wat kan ik daar nou nog aan toe voegen. ??? ???
inderdaad. magriet is altijd aan de drankjes. zelfs de lfamilie was dat opgevallen. had je dat gehoord in dat sint-gedicht?
-
Nee ??? Wat stond erin dan? Vertel, vertel :D
-
precies weet ik het niet meer, maar het was zoiets als. "het is sint en piet opgevallen, dat je nu wel veel loopt te lallen. "
dat was dus door haar ouders geschreven, die schaamden zich dood.
-
En wat zei ze ervan? Daar moet op gedronken worden? ;D
-
OP de lesbo's, bi's en ombebouwde figuren zijn ze natuurlijk al uitgekeken dus dachten ze, laten we dit jaar allemaal irritante mensen erin doen met een paar "gewone" ertussen. Een huppeltrutje (ursula), een jankbal (wie zou ik daarmee toch bedoelen ;D), een schreeuwlelijk en bemoeial (judith), een zooitje lelijke en irritante mannen (Dennis, Arthur, Stefan en Wouter), iemand die altijd dronken lijkt te zijn (margriet) en ga zo maar door.
Aaaah, zó erg was Judith toch nie, kvind ur wel leuk hoor ...
-
heb je zeker gister niet gekeken ;) wat een ongelofelijke zeur.
-
Idd nie gezien, maar vertell, wat zei ze dan, kwil alles weten 8)
-
Ik lag gister in bed en moest toen denken (Why? ??? ) aan die gozert met die kanaries. Hoe heette hij ook alweer? Die kon het echt de hele dag over vogels hebben. Wat voor'n mafkezen hebben we ook alweer nog meer gehad?
-
was dat niet die boer waar daniela boven op ging zitten in het bubbelbad. ???
en kenner; ik weet niet meer waar judith om zeurde, dat is juist het punt, meestal gaat het over niks.
-
Zat ze ook al bij hem? Hmmm, waarom vraag ik het eigenlijk nog?
En tsja, Judith heeft idd altijd wat te zeuren. Het moet allemaal zoals zij wil en als dat dus niet gebeurd komt ze weer met d'r scheurbek. voor de rest is ze wel ok hoor Kenner ;)
-
martijn was die boeren vogelaar. ;D
maar toen ie eenmaal weg moest, vergat ie gewoon z'n vogel mee te nemen. ::) :'(
en wat judith betreft: ze is idd wel oke, als je van controle-freaks houdt. ;)
-
Juist, dat is um. Maar ze hadden nog net op tijd gezegd dat z'n vogeltje mee moest toch?
Wat ik me nu dus afvraag, wie heeft Daniela allemaal al opgehitst (of moet ik zeggen wie niet? :P )
Want ook met Arthur heeft ze spannende dingen gedaan waar Ursula heeeeel blij mee was ::)
-
;D ja het is toch wat met die daan, zou ze irl ook zo met mannen omgaan. ??? of denkt ze misschien dat ze zo bb kan winnen ??? IS HET TACTIEK ???
-
Dat zou idd heel goed mogelijk zijn, tactiek. Ze zal niet helemaal achterlijk zijn.
En dat ze gister vertelde toen ze dronken was dat ze helemaal naakt rond had gelopen maar waar ze nix meer van af wist. Jaja...
-
ja agossie, arme daan, nou heeft iedereen m'n borstjes gezien en ik kon er nix aan doen. wheehhee :'( :'(
-
En ik wil niet als sexsymbool gezien worden! Ik ben een net meisje hoor, echt waar. Nou, boehoehoe, ik wil eruit! :-[ ::)
-
dat bedoel ik, zal dus wel tactiek zijn. >:(
ik hoop toch zo dat ze vanavond met koffertje door de deur moet.
-
Nee, juist niet. Dan kan ze Wouter niet meer pesten. Eerst Jeanetje, volgende week Wouter en dan Daan.
-
Zat ze ook al bij hem? Hmmm, waarom vraag ik het eigenlijk nog?
En tsja, Judith heeft idd altijd wat te zeuren. Het moet allemaal zoals zij wil en als dat dus niet gebeurd komt ze weer met d'r scheurbek. voor de rest is ze wel ok hoor Kenner ;)
Mja ze heeft gewoon iets, kweet ook nie maar ze is gewoon wel kewl ( hoe dat aan jullie vrouwvolk uit te leggen :P )
-
( hoe dat aan jullie vrouwvolk uit te leggen :P )
Try us 8)
-
misschien hebben wij een iets objectievere kijk op de vrouwen ;)
-
misschien hebben wij een iets objectievere kijk op de vrouwen ;)
Kans is groot 8) Maarre, ach ja, als je 100 dagen daar in dat huis zit moet er niet van je verwacht worden dat je altijd daar maar het vrolijke vrouwtje uit loopt te hangen.. word je als man ook doodziek van hoor zo'n ik voel me klote maar blijf toch lachen houding. En ach, bij mensen moet je de negatieve eigenschappen ook leren accepteren, dat ze nu beetje controlfreak is.... Tsja, ze heeft genoeg andere eigenschappen om dat te compenseren...
Gesnapt zo ? ;D
-
Kans is groot 8) Maarre, ach ja, als je 100 dagen daar in dat huis zit moet er niet van je verwacht worden dat je altijd daar maar het vrolijke vrouwtje uit loopt te hangen.. word je als man ook doodziek van hoor zo'n ik voel me klote maar blijf toch lachen houding. En ach, bij mensen moet je de negatieve eigenschappen ook leren accepteren, dat ze nu beetje controlfreak is.... Tsja, ze heeft genoeg andere eigenschappen om dat te compenseren...
Gesnapt zo ? ;D
Natuurlijk, maak je niet druk. Zo erg is ze nou ook niet hoor ;) Maar het valt gewoon op dat ze vaak "aan het woord is" ::)
-
ze is in ieder geval een stuk leuker dan DAAN.
-
geintje!! ;)
ole ole ole ole :D :D :D
DANIELA IS ERUIT OLE OLE
WAT BEN IK BLIJ!!! :-* :-*
;D ;D ;D ;D 8) 8) 8) hier zijn geen smilies genoeg voor.
-
:o :o get al live!!! echt waar??
-
'T is triest maar waar.
-
wel jammer dat wouter niet eens genomineerd is. :(
-
Ah, dhen its goet. Ei was starting toe wurrie ;)
Gelukkig ja, maar aan de andere kant was het wel grappig hoe zij de mannenhoofden op hol bracht.
En helaas, Wouter blijft :( Shit! Grumbeldegrumbel... Nouja, Steef of Lau mag ook.
-
Imitatie : jongens , sorry maaarrr.. ik mag blijvuhh, wheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh
Word toch zow moe van dat mens he!
-
Imitatie : jongens , sorry maaarrr.. ik mag blijvuhh, wheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh
Word toch zow moe van dat mens he!
Helaas heb ik gister de helf gemist. Toen ik thuis kwam heb ik hem gelijk aangezet en zag iedereen janken en Daan kwam wel erg veel in beeld. Toch had ik idd gehoopt dat Jeanette eruit moest. Waarom nomineer jij Wouter? Eh, eh, weet niet precies, eh, eh, ja omdat, eeeeeehhhhh, kan het niet zo goed uitleggen. Wouter gelijk gepikeerd natuurlijk. Kunnen ze er niet allemaal uitgestemd worden ;D
-
ja gisteravond was weer 1 grote huilbalade van jeanette.toen ze eenmaal was begon, bleef ze derin.
wat die open nominaties betreft, dat vond ik niet helemaal eerlijk. de eersten lopen natuurlijk grote kans om teruggenomineerd te worden.
-
Ik heb niet veel BB kunnen zien, maar ik heb een stukje gezien dat Jeanette jarig was en natuurlijk weer begon te janken. En toen maakte iemand een opmerking of ze nog tranen over had. Ik moest zo lachen. Is er nog wat gebeurd verder?
-
even denken......................
>:( magriet heeft geesje belachelijk gemaakt via een poppenrollenspel met stefan.
>:( wouter heeft mustafa zitten afzeiken omdat hij heeft gezegt dat hij het jammer vond dat wouter niet genomineerd stond.
:'( jeanette heeft alleen maar zitten huilen.
verders weet ik het niet meer, misschien komt het in de loop van de dag terug.
-
:'( jeanette heeft alleen maar zitten huilen.
Dat is niet helemaal waar CoraBora, we moeten wel fair blijven. Ik heb haar ook een keer heel duidelijk horen zeggen: "En nu ga ik niet meer huilen"!
Waarna ze in tranen uitbarstte.... ::)
-
Dat is niet helemaal waar CoraBora, we moeten wel fair blijven. Ik heb haar ook een keer heel duidelijk horen zeggen: "En nu ga ik niet meer huilen"!
Waarna ze in tranen uitbarstte.... ::)
Toch leuk dat ze het probeerd :P
Wouter is toch wel erg sneu he? Als tie dan boos word als iemand zegt dat het jammer is dat hij ook niet genomineerd is.
-
ja sneu he? mustafa heeft door op stefan te stemmen een tactische stem gedaan, omdat ie er vauit ging dat wouter er toch wel bij zou staan. dat vond wouter niet leuk toen ie dat hoorde. ;D
-
O, en vrijdag (geloof ik) deed Wouter ook al zo debiel. Toen had Margriet over hem gedroomd en toen maakte ze een grapje tegen Wouter dat ze verliefd op hem was. Toen sprong hij op en riep Joepie! Jeesus hee, wat een eikel! Echt waar, hij kan zichzelf niet meer verlagen. Triest.
-
;D ;D ;D
(http://sanshine.sgop.nl/fakes/contest/images/ikweethetniet_vaneijk.jpg)
agossie....
-
Mmmwhahahaha ;D ;D ;D
Geweldig! (mijn collega vraagt zich nou af waarom ik ineens zit te lachen...)
-
:D :D
nog 1-tje dan (mag dit eigenlijk wel?)
(http://sanshine.sgop.nl/fakes/contest/images/Wouter-Alien_cuall.jpg)
-
Ik zou niet weten waarom niet...
Zijn broer ziet er beter uit ;D
-
der staan zulke leuke bij, ik kom helemaal niet meer bij! ;D
-
een hele site vo met fakes. deze wil ik je niet onthouden tijgertje: whahaha
(http://sanshine.sgop.nl/fakes/contest/images/jeanetjewater_vaneijk.jpg)
-
Hahaha. Die is idd erg leuk ;D
-
echt de laatste:
(http://sanshine.sgop.nl/fakes/contest/images/mesjes_rien.jpg)
-
Ook een goeie :D
-
:D wouter de scheerder
-
Nou weet ik waarom hij zich "ergens" niet scheert, hij vergeet steeds dat hij een broekje aan heeft en scheert erover heen :P
-
wleeh, hou op ik wil het niet weten :P. ;)
-
Ok, ff over wat anders dan. Waarom zou Margriet Geesje nog steeds afkraken dan? Ze is toch al eeuwen uit.
-
nog steeds onderliggende jalouzie ?
-
Van iemand die geen bedreiging meer is? Dan heeft ze echt een enorm minderwaardigheidscomplex :o
-
ik heb net dus weer gekeken(verplicht), maar het was weer fraai. :D mustafa heeft hele gesprekken met de hond en wouter en de rest praat in zich zelf. tjongejonge............wat een zooitje. ::)
-
Tsja, weer niet gezien gister maar goed. Ik heb dus nix gemist zo te horen.
-
helemaal nix :-X
-
Ik zal deze week proberen om het nog zo veel mogelijk te zien, volgende week is het afgelopen...
-
kunnen we nog ff afkraken. ;D
-
Idd, zolang het nog kan :-[
Nouja, zoeken we daarna gewoon een ander programma om af te kraken ;)
-
en tijgertje heb je het gister gezien??? wat was wouter weer erg he? >:(
-
En de bewoners komen er ook eindelijk achter hoe hij is. Heerlijk hoe hij achgekraakt werd door Margriet, Mustapha, Jeanette, Stefan en Laurens. ;D
-
En dat ze spijt hebben dat hij niet genomineerd is... TE LAAT >:(
Maar idd leuk om te zien, ook hoe Margriet met hem zat te praten. Wouter begon er gelijk van te stotteren (of deed hij dat al ??? Zo leuk vind ik wouter nou, dat ik dat geeneens weet ;D)
-
Wouter begon er gelijk van te stotteren (of deed hij dat al ??? Zo leuk vind ik wouter nou, dat ik dat geeneens weet ;D)
Hij stottert zo af en toe.....als hij zenuwachtig wordt of als hij zich bedreigd voelt. ;D
-
Hij stottert zo af en toe.....als hij zenuwachtig wordt of als hij zich bedreigd voelt. ;D
Maar dat is dus altijd ;D
-
nee hij gaat pas stotteren als ie zich langer dan 2 dagen niet geschoren heeft. :D
-
;D
Ben benieuwd hoeveel scheermesjes hij er per jaar doorheen scheert. Voor zijn lichaam denk ik 4 in de maand, zijn er dus 48 en voor zijn kleren denk ik 1 per maand maar in de winter heeft hij natuurlijk dikkere truien dus dat zijn er denk ik 3 in de maand dus uitgerekend zo'n stuk of 72 per jaar ;D
-
Nee, nee, nee! Mus eruit :o :-[ :'(
Das mooi balen.
-
Weer bedacht door Hummie denk ik: Mustapha eruit om 't Nederlandse volk te schokkeren. Ik geloof er namelijk niks van dat hij de minste stemmen had.
Maar goed, 'n mooi zooitje is er over voor de finale. Ik hoop dat Margriet wint, want zij is wat mij betrefd de enige die ik 'n overwinning en dat geld wel gun. :)
-
Erg leuk die opmerking van Martijn: 'Jeanette huilde niet bij jouw vertrek Mustapha en die huilt toch normaal om alles'! ;D
-
Korte reactie: wat een bezeikte boel!
excuses voor de uitdrukking
-
NIET gehuild? WOW :P
Ja dat is echt 'n hele prestatie voor Jeanetje. ;D
Korte reactie: wat een bezeikte boel!
excuses voor de uitdrukking
Dat is 't zeker ovide. Ik heb eigenlijk zin om niet naar de finale te gaan kijken. 't komt goed uit dat die maandag is, want dan ben ik toch altijd sporten. Maar ik denk dat ik daarna 't toch niet kan laten om effe te kijken wie er gaat winnen. En ik hoop dit jaar 'ns 'n terechte winnaar. Ik vond 't zo'n teleurstelling dat Sandy won vorig jaar. Ik was helemaal Danielle-fan toen. :)
-
:'( :'( :'( mus eruit. nou vind ik er dus niks meer an. wat blijft er dan nog over:
magriet de roddelende zuipschuit
wouter de scherende psychopaat
jeanette de puberale huilenbalk
judith de zeikende zeur
stefan de nietszeggende slijmerd
laurens de opstinate neuroot
wie moet er dan winnen ???
-
Ff kijken, wie moet waarom winnen?
Wouter omdat hij het kaalst en schoonst is(toen hij te lang in het bubbelbad heeft gelegen en daarna zich niet zo lekker voelde ;D)
Judith, omdat zij van een mug een olifant kan maken
Laurens, omdat, eh ???
Stefan, omdat hij de meeste vrouwen hebt gehad
Jeanette, omdat zij het meest heeft lopen janken om nix
Margriet, omdat ze altijd zit te zuipen.
Tja, moeilijk. Eigenlijk had Mus moeten winnen... Dan zal ik toch Margriet moeten zeggen.
-
ik ga toch maar voor jeanette denk ik die gun ik het dan het meest. die anderen zijn allemaal zo gehaaid. en zij is de enige die wouter heeft genomineerd, en dat is mij wel 500.000 euro waard! ;)
-
:o Dat is waar ook. Zij heeft hem genomineerd! Stom van me he? Kan je het me vergeven ;)
-
vooruit! dan maar jeanette! ;)
-
hoe vond je nou dat hele mes-gebeuren. hij ging weer stotteren ook.die man is toch niet tof????
-
Daar wou ik het net over hebben ja. Wat was ook alweer de "reden" (want de echte reden weten wij natuurlijk wel, als zijn mesjes op zijn heeft hij nog wat scherps bij de hand ;D), hij moest ergens aan denken als hij het mesje zag ofzo ???
-
Van dat verhaal begreep ik ook al helemaal niks. Hij had 't mes in z'n kastje, omdat hij er dan steeds aandacht dat dat mes er was? ???
Vreemde vogel die Wouter Kabouter.... :-\
-
Van dat verhaal begreep ik ook al helemaal niks. Hij had 't mes in z'n kastje, omdat hij er dan steeds aandacht dat dat mes er was? ???
Vreemde vogel die Wouter Kabouter.... :-\
en dan druk je het nog zwakjes uit. :o
-
Het is zeker een rare snuiter.
Ik weet niet precies hoe ze dat vanavond gaan doen, maar ik denk dat we wel weer zullen moeten bellen en dan hoop ik echt dat hij iets van 2% van de stemmen krijgt ofzo.
-
Oh jee.....vanavond al de finale!!!
Schreef ik 'n paar dagen geleden nog dat 't goed was dat die op maandag zou zijn, omdat ik dan altijd ga sporten, vind ik 't nu toch wel erg jammer dat ik de finale niet helemaal kan zien. Maar ik kan 't ook eigenlijk niet maken om vanavond weer niet naar de bodyjamles te gaan, want ik ben vorige week ook al niet geweest.....
Wat 'n dilemma is 't toch! ;)
Nou ja, er zit niks anders op dan alles opnemen en later 'n keer te kijken. Maar eerlijk gezegd, weet ik bijna zeker dat 't er niet meer van komt nu met de feestdagen in 't vooruitzicht....
-
Ik stem helemaal nergens op, want 't heeft toch geen ene nut. Hummie bepaald toch wie er wint. :-[
Maar ik hoop dat Margriet wint, want van de kneusjes die over zijn, gun ik 't haar 't meeste. :)
-
Nou, weten we dat ook weer: 114 dagen aan 'n stuk huilen en je wint 352.500 euro!
En wat huilde Jeanette weer wat af zeg. Jemig, ik dacht dat ze erin zou stikken.....
Ik had liever gezien dat Margriet had gewonnen, maar 't is nu eenmaal niet anders. Wel geweldig dat Stefan zo weinig stemmen had. ;) Maar ook weer jammer dat Laurens er toch nog behoorlijk wat had gekregen. :(
Dit was denk ik wel de laatste keer dat Yorin in zee gaat met BB. 't is nu echt wel welletjes geweest en wat mij betrefd hoeft 't ook niet terug te komen volgend jaar. Voel ik me tenminste niet weer verplicht om 't te gaan volgen. ;)
-
:'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ja, ik heb gewonnen ;D
Was wel een beetje spannend gister. Tussen Margriet en Jeanette zat niet zoveel verschil. Maar ik vind het niet erg dat Jeanetje heeft gewonnen. Als het nou Wouter was geworden dan had ik de tv door de ruit gegooid en nooit meer een nieuwe gekocht! ben ik ff blij dat dat niet is gebeurd ;D
Ik vrees dat ze wel weer een nieuwe BB maken, maar dan weer anders dan anders.
-
Goed nieuws voor de BB-liefhebbers onder ons:
Big Brother "All Stars" ook bij ons
De makers van Big Brother hebben onze zuiderburen goed in de gaten gehouden. Daar is namelijk vanaf Augustus 'Big Brother all stars' bezig en dat slaat erg aan bij het publiek. Zoals wij een lange tijd geleden al voorspelden op ons forum is Endemol dus ook voor hier een 'All stars' versie aan het voorbereiden. Big Brother komt dus volgend jaar terug op de buis met een speciale All Stars Editie. In de nieuwe serie geen verse deelnemers, maar bekende en excentrieke BB-bewoners van de afgelopen jaren. Denk daarbij aan Kelly, Ruud, Sabine en Koos. Hoofdredacteur Hummie van de Tonnekreek zou volgens de geruchten afgelopen zomer al gesproken hebben met ex-BB-bewoners over een come-back in het nieuwe programma. In een reactie laat Endemol weten dat er 'helaas nog geen duidelijkheid is over een terugkeer van Big Brother'.
(Bron: Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl))
-
he dat lijkt me weer eens ouderwets gezellig! goed nieuws!
-
he dat lijkt me weer eens ouderwets gezellig!
Mij ook wel eigenlijk. :)
Ik ben ook gewoon heel benieuwd wat er gaat gebeuren als types als Ruud en Kelly bij elkaar in 'n huis gestopt worden. ;D
Ik vraag me trouwens af of die ex BB-bewoners er nog wel zin in zullen hebben om nog 'ns 3 maanden dat huis in te gaan. Ik vrees eigenlijk dat alle leukste types er geen trek in hebben en dat we dadelijk opgescheept worden met de mensen die eigenlijk helemaal niet interessant waren om naar te kijken. :-\
-
Gisteren op de radio (weet niet meer waar) hadden ze "zullen-we-effe-knuffelen"-Ruud gebeld. Die scheen van niets te weten (althans dat zei hij) en mocht hij gevraagd worden dan moest hij er nog eens heeeel goed over nadenken, want er was na BB nogal het eea met hem gebeurt (Och je meent het ;D )
-
Gaaf.....heel leuk dat BB weer terug komt.
-
Die scheen van niets te weten (althans dat zei hij) en mocht hij gevraagd worden dan moest hij er nog eens heeeel goed over nadenken, want er was na BB nogal het eea met hem gebeurt (Och je meent het ;D )
Die heeft toch nu iets met die blonde Twentse (?) vrouw uit BB2? Hoe heet die toch ook alweer? :-\
-
Die heeft toch nu iets met die blonde Twentse (?) vrouw uit BB2? Hoe heet die toch ook alweer? :-\
annette?? ofzoiets? oeeeeeee die was fout......... ;D
-
annette?? ofzoiets? oeeeeeee die was fout......... ;D
Ja die is 't! :D Daar heb ik trouwens wel veel om moeten lachen. ;D
-
Ja die is 't! :D Daar heb ik trouwens wel veel om moeten lachen. ;D
ja ik ook... ;D plaatsvervangende schaamte! en die is nu met ruud? daar wil ik me echt niks bij voorstellen.. :-X
-
ja ik ook... ;D plaatsvervangende schaamte! en die is nu met ruud?
Ja zeker. Die geruchten gingen trouwens al jaren, maar nu pas hebben ze echt 'n serieuze relatie geloof ik.
daar wil ik me echt niks bij voorstellen.. :-X
Haha! Misschien zet Hummie ze wel samen in 't BB5-huis, dan kun je je er vast snel wel iets bij voorstellen! ;D
-
Haha! Misschien zet Hummie ze wel samen in 't BB5-huis, dan kun je je er vast snel wel iets bij voorstellen! ;D
dat is meer iets voor dit topic (http://www.expeditierobinson.net/threadid,5420) dan.. ;D
-
http://www.nrc.nl/W2/Lab/Profiel/Bigbrother/producent.html
Tja wie is het wel ? nee John de Mol ook niet
anders was hij allang met nieuwe winstgevende concepten/formats gekomen.
Wie het dan wel is ? Zeg ik NOG niet. Maar bewijzen heb ik wel !
In iederegeval is de top van Endesnol errig eigenwijs en stuk.
Hun willen alleen zaken doen via een @hotmail.com acount en ze bekijken dan wel welke concepten formats ze kunnen gebruiken. Ja ama neus niet!
en dan net als in 1997 zeker !
ben niet gek.! In iederegeval dank zij Hm hoe raar ook deze forum ben ik met een andere tegenhanger van HMG in aanraking die anders me formats opvat en concepten. Dus mischien zie je het wel eens op de tv.
En bedenk dan. Hmm hee ik zie herkenbare dingen terug.!!!
Ow ja moet ik we zeggen Eerlijk is eerlijk
BB3 en BB4 zijn wel van Paul Romer. ( waren ook de meest beroerste uitzendingen ooit. geadviseerd is om eens eerlijk te zijn ) maarja dat is in omroep land weinig te vinden.. OPf toch?? die aardige mensen die nu eerlijk zijn ? Ik wacht af!
Ja kan wel. ;)))
Alexander Futselaar
-
Gisteren was 't nieuws dat BB waarschijnlijk terug zou komen met de leukste bewoners van de eerste 4 series ook bij RTL Boulevard. (er worden van iedere serie waarschijnlijk 3 'leukste' bewoners gekozen, zodat er uiteindelijk 12 in 't huis belanden) Blijkbaar heeft Bart, de winnaar van BB1, dit allemaal op touw gezet. Endemol en Hummie en zo willen echter nog niets bevestigen.
Er zat 'n leuk interviewtje met Kelly bij. Kelly: "De ideale Big Brother? Nou, dan moeten ze mij er natuurlijk weer inzetten......en 'n paar mooie mannelijke Elite-modellen!" Ik hoop van harte dat zij ook in BB5 zal komen te zitten, want ze zal vast weer voor veel opschudding zorgen. ;D
-
Als er een BB - All Stars komt zit ik ook weer aan de buis gekluisterd! Kandidaten die er wat mij betreft in moeten zitten zijn: Ruud, Bart, Sabine, Willem, Mona, Kelly en Koos. Maar ik vergeet vast nog wel wat kandidaten, het is ook allemaal al weer zo lang geleden! :D
Ook lijkt het me erg interessant als er wat Expeditie Robinson-kandidaten het BB-huis in gaan: bijvoorbeeld Nolleke en Bjorn!!! ;D ;D
-
Jah Paul Romer ( KOTS) die zou het wel niet vertellen
dat BB5 van stal gehaalt wordt.
Maar goed.......
Romers eruit
en echte talent er in !
Alexander
-
Op Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl) heeft Laurens van BB4 laten weten wat hij van de geruchten rondom BB All Stars vindt:
Laurens vertelt: "De telefoon gaat momenteel weer continue bij de ex bb deelnemers thuis, waaronder ook bij mij. Nadat bekend is geworden dat BB terug komt, komen de geruchten stroom en speculaties over big brother weer helemaal terug. Ik kan mededelen dat ik afgelopen zomer met Hummie in Aalsmeer heb geluncht en dat dit even heel licht naar voren kwam. Toch, ondanks dat veel medebewoners zeiden; het was een leuke ervaring maar nooit weer, merk ik dat het toch weer kriebelt en dat iedereen er wel weer voor in is, ik ook zeg ik heel eerlijk."
-
De ex BB-bewoners lijken nog niet allemaal even enthousiast over BB All Stars:
Sabine: "Alsjeblieft niet weer"
Ex bb-er Sabine was gisteren even te zien bij Raymann op Ned3. Behoorlijk wat kilo's aangekomen zag ze er wel goed uit. Ze vertelde over haar leven, hoe het nu ging. Ze werkt momenteel in een modezaak in Amsterdam. Raymann vroeg of zij weer mee zou doen aan een evt. Big Brother versie. Ze had daar één duidelijk antwoord op; "Alsjeblieft niet weer"
Ruud weet van niks
Knuffelbeer Ruud Benard is nog niet benaderd over een eventuele BB-All Stars. De blonde 'Big Brother I'-bewoner laat echter weten er eerst goed over te moeten nadenken, voordat hij weer mee doet. Ruud legt in de Party uit waarom: "Zoals het was, wordt het namelijk nooit meer." Over een weekje in het BB-huis valt met Ruud nog wel te praten. "Misschien als Endemol er een leuk bedragje tegenover zet, lacht hij vrolijk. Met één persoon wil hij zeker het huis in: zijn nieuwe vriendinnetje, 'Big Brother 2'-Annette Stokkentreef. "We hebben het hartstikke leuk met elkaar," glundert Ruud.
Kelly wil wel
La Kelly behoeft uiteraard geen bedenktijd. "Ik zou het zo weer doen. Vooral omdat ik het een heel bijzondere ervaring vond. Drie maanden in een huis zitten met mensen, die ik zelf nooit zou hebben gekozen, heeft mij heel veel over mezelf geleerd." De diva weet niet zo snel wie ze niet meer wil tegenkomen in het BB-huis. "Ieder mens is de moeite waard." Toch voegt ze er nog aan toe: "Maar mensen die stoken en roddelen, mogen wat mij betreft buiten blijven." Op wie Kelly precies doelt, houdt ze echter in het midden.
Andries: good old times revive?
"Ik kan er nog heel weinig over zeggen," beweert Kelly's eenmalige vrijer Andries op een samenzweerderig toontje. In elk geval wil de leraar het huis wel weer in. Echter wel met een kanttekening. "Ik weet dat Bart wel eens wat doet voor een lokale omroep. Als het daarvoor is, zeg ik niet weer mijn baan in het onderwijs op. Toch denkt hij dat er geen speciale 'BB' komt, "Ik vermoed dat Endemol gewoon een nieuwe 'Big Brother' gaat maken met nieuwe bewoners."
Mona popelt
Ook Mona werd geconfronteerd met een eventuele BB5, met alleen ex-bewoners. "Gek genoeg knaagt het toch weer en waarschijnlijk wel bij iedereen."zegt ze op haar club. "Hoe zal iedereen nu doen, want reken maar dat menigeen veranderd zal zijn! Waarschijnlijk ben ik weer te eerlijk, maar het levert volgens mij wel leuke tv op! Hoe dan ook, ik ben benieuwd wie ze kiezen als het doorgaat al heb ik wel een vermoeden. Ze staan allemaal te popelen, geloof mij maar!"
(Bron: Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl))
Niets lijkt dus nog zeker en misschien zitten we in 't voorjaar van 2004 dus weer gewoon naar 'n nieuwe groep onbekende Nederlanders in 'n huis te kijken. :-\
-
Jah Paul Romer ( KOTS) die zou het wel niet vertellen
dat BB5 van stal gehaalt wordt.
Maar goed.......
Romers eruit
en echte talent er in !
Alexander
En jij bent dan dat echte talent? ::)
-
Geen Big Brother All Stars
Betrouwbare bronnen melden ons dat er geen versie van Big Brother All Stars komt. Omdat Masterplan is geflopt zou men begonnen zijn aan een campagne rondom Big Brother All Stars zodat kijkers warm blijven voor een realife programma. Of er een BB 5 komt is nog helemaal niet zeker, daar is nog niets over bekend en zal ook nog wel even duren voordat we weten of het op de buis komt. Masterplan is geflopt en was een ontzettend duur programma dus de makers van BB kijken nu wel uit om direct een Big Brother versie te maken. De toekomst is dus nog erg onzeker.
(Bron: Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl)
-
Het lijkt mij ook sterk dat ze genoeg ex-bewoners kunnen vinden die nog een keer een dag of 100 in het BB-huis willen doorbrengen. De meeste zullen blij zijn dat de rust rondom hun persoon is teruggekeerd.
-
Nou zoals uit eerdere berichten in dit topic is gebleken, zijn er toch 'n aantal oud-bewoners die er wel weer zin in hadden. Waarschijnlijk denkt Endemol dat 't BB All Stars niet zoveel kijkers zou trekken als 'n BB met nieuwe onbekende bewoners. En idd zijn de geruchten rondom deze nieuwe BB misschien bewust de wereld in geholpen zodat er veel publiciteit over zou ontstaan. :-\
-
Ja, van die vage Laurensen enzo, maar die zijn natuurlijk niet interessant. Het moet natuurlijk wel echt 'All Stars' zijn.
-
Big Brother 5 een feit
Endemol-directeur P. Römer gaf vandaag in een interview nog even een slag om de arm wat de inhoud betreft, "Maar het programma komt hoe dan ook op de buis", aldus Römer. In deel vijf willen de makers terugkeren naar de basis van het programma, dat de wereld veroverde. Dus worden de deelnemers niet platgegooid met 'battles' of andere storende elementen van buiten het huis van Big Brother. Waar in Nederland dat huis komt te staan is nog niet duidelijk. Het vroegere pand in Almere is namelijk afgebroken en de locatie van het nieuwe, modernere BB-huis moet nog worden gevonden.
(Bron: Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl))
-
huis afgebroken?? waarom dat? wilde ze er echt helemaal mee stoppen....zijn ze natuurlijk nu op teruggekomen omdat de kijkcijfers van al die ander realityshows zo tegenvielen..
-
Big Brother 5 komt eraan
Wel doorgaan, niet doorgaan; het bleef lang onduidelijk. Endemol heeft nu gemeld dat er zeker een vijfde Big Brother komt, helemaal in oude stijl.
Realitysoap
Er is een einde gekomen aan het welles-nietes spelletje rond Big Brother. Dit jaar werd overgeslagen, vanwege Endemols megaproject Masterplan, maar dat flopte helaas. Toen kwam BB-Bart in beeld, die beweerde dat er een Big Brother All Stars zou komen. Bobo's van Endemol ontkenden dit en weer bleef het onzeker of de realitysoap ooit nog op de Nederlandse buis zou verschijnen. Maar, goed nieuws voor de fans, want Big Brother komt sowieso terug op tv.
Contracten
Endemol heeft bekendgemaakt dat er aan een nieuwe reeks van Big Brother wordt gemaakt. In 2004 moet het vijfde deel op de buis komen, waarschijnlijk bij Yorin. Maar omdat nog geen contracten zijn getekend, moest Endemol-directeur P. Römer nog een slag om de arm houden. "Maar het programma komt hoe dan ook op de buis", aldus Römer.
Hangbanken
In deel vijf willen de makers terugkeren naar de basis van het programma. Dus worden de deelnemers niet platgegooid met 'battles' of andere storende elementen van buiten het BB-huis. Het wordt weer back to basic met lekkere gele hangbanken en een groep bewoners die al die weken gezamenlijk over van alles en niets zal zitten babbelen.
Huis
Waar in Nederland dat huis komt te staan is nog niet duidelijk. Het vroegere pand in Almere is namelijk afgebroken en de locatie van het nieuwe, modernere BB-huis moet nog worden gevonden. Volgens Römer is het reality-programma waarmee Endemol de wereld veroverde nog niet aan het einde van zijn levenscyclus.
(Bron: RTL Boulevard (http://www.rtlboulevard.nl))
-
Big Brother 5 begint vroeg in 2004
Van een absoluut betrouwbare bron, die wij niet kunnen en mogen melden, hebben wij vernomen dat Big Brother 5 tussen Maart en Mei zal beginnen. Zoals we al eerder meldden was het bekend maken van een eventuele BB All Stars een publiciteitsstunt, ter voorbereiding op dit echte nieuws.. Dus goed nieuws voor alle BB fans, nog maar een paar maandjes dan kan je de hele in en outs weer beleven van Big Brother. Onze huiskamer is vanaf vandaag weer open, dus kom op en laat je mening horen. Zal BB5 weer een succes worden? Wat moeten ze veranderen?
(Bron: Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl))
-
Zwanger geworden in Deense BB
Seks in het Big Brother huis is allang niks nieuws meer. In de verschillende edities over de hele wereld werd er behoorlijk 'gerommelt'. In de Deense editie, die nu loopt, is het dan ook mis gegaan, want de eerste Big Brother zwangerschap is een feit. De 20-jarige Sissal en de 21-jarige Robert zitten pas 66 dagen in het huis in Denemarken en zijn nu al zwanger. Aanvankelijk wilden Sissal en Robert hun zwangerschap geheimhouden, omdat zij hun ouders na het programma pas wilden inlichten. Dit bleek niet helemaal mogelijk met al die camera's, dus is het grote nieuws toch openbaar gemaakt. De zwangere bewoners verwachten hun kind begin juli 2004.
(Bron: Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl))
-
Da's ook wat... zie je al je eigen dochter of zoon iedere dag op tv en dan hoor je ineens dat ze een kindje verwachten en jij weet nog van nix :o
-
Big Brother 5 voor verslaafden
Dus toch een Big Brother van verslaafden. Eergisteren melden we dat John de Mol in een interview iets losliet over BB5 en deelname van verslaafden. Het weekend heeft hij in het programma Spraakmakers aangekondigd met een Big Brother voor verslaafden te willen komen. Mensen met verschillende verslavingen van roken tot sex en van drinken tot gokken worden in een huis gestopt. De drinkers mogen niet drinken maar wel roken. En de gokkers mogen niet gokken maar wel sexen. Dus veel verleidingen in het huis en elkaar vervolgens de ogen uitsteken.
(Bron: Mediawatchers (http://www.mediawatchers.nl))
Ik denk niet dat ik dit zal gaan volgen, want 't lijkt me gewoon niet leuk. :-\
-
Hmmm, op zich kán het wel grappig zijn. Krijg je van die gestresste kippen in een klein hokje... kan noooooit goed gaan ;D
komt Wouter er dan weer in met zijn scheerverslaving? :P
-
komt Wouter er dan weer in met zijn scheerverslaving? :P
Dat zou die echt niet overleven....100 dagen zonder zich te mogen scheren. ;D
-
geen goed idee
-
En jij bent dan dat echte talent? ::)
Ja ik heb het bedacht ;)