Realitynet - Realitynet.org
Off topic => De Ontvangsthal => Topic gestart door: Miek1999 op 8-11-2025, 13:57:03
-
Maaikepaaik, van harte welkom hier op RealityNet! ::zwaai::
Het nieuwe seizoen van Wie is De Mol is in volle gang! Hier (https://www.wieisdemol.com/forum/2025-jubileum-seizoen/) kun je meespeuren. Of neem eens een kijkje op het board van De Mol (https://be.wieisdemol.com/forum/2025/) en geef jouw mening over het laatste seizoen :). Ook wordt er al druk gespeculeerd over De Mol 2026 :D.
Fan van Expeditie Robinson? Dan heb je geluk: ook daarvoor kun je op onze site terecht. Praat hier (https://www.expeditierobinson.net/forum/2025/) mee over het huidige seizoen!
We hebben hier ook een aantal andere boards, zoals een board voor Bestemming X (https://www.bestemmingx.org/forum/be/2025/) en voor vele andere realityprogramma's (https://www.realitynet.org/forum/tv/), zoals Hunted, De Verraders en The Masked Singer.
Niet alleen Nederlandse en Vlaamse tv-programma's worden hier besproken: hier (https://www.realityworld.org/forum/) kun je meepraten over The Mole, Big Brother, Survivor, The Amazing Race en The Traitors.
Maar dit forum is er niet alleen voor realityprogramma's. Zo hebben we ook de Relaxhoek (https://www.realitynet.org/forum/offtopic/relaxhoek/), een sportboard (https://www.realitynet.org/forum/sport/algemeen/) en meerdere spelletjesboards, zoals een Weerwolvenboard (https://www.realitynet.org/forum/spellen/weerwolven/)). Neem daar dus vooral ook eens een kijkje!
In dit topic kun je jezelf voorstellen. Het zou leuk zijn als je hier iets over jezelf vertelt zodat we je beter kunnen leren kennen. Wat zijn bijvoorbeeld je favoriete programma's, en waarom heb je je aangemeld op dit forum? Natuurlijk kun je ook andere dingen over jezelf vertellen :)
Ik wens je veel plezier met alles wat RealityNet te bieden heeft :D.
-
Hai hai! Bedankt voor het warme welkom! ::bravo::
Ik ben Maaike, 46 & al mijn halve leven fanatiek molloot. Als de mol begint zit het hele gezin klaar, maar ik ben de enige gek die buiten de uitzending tijd besteed aan speurwerk. Ik was actief op het andere forum, maar daar klinken helaas krekels.
Vandaar dat ik hier nu aanhaak, want samen speuren vind ik toch het leukste aan widm ::tandpastasmiley::
Dit seizoen begon al goed, dus ik verheug me op ieders visie hier!