Jeeeeeeezus!!! Wil je dat niet meer doen? ::rofl::Ohh...w8 ik snap jouw....ik schrik me rot ::rofl::
De spelletjes staan onder WIDM-stuff trouwens. ;)
Waarom schrok(ken) je/jullie?Probeer t spelletje maar eens :P
mijn hart sloeg 14 slagen over ;D iks chrok me rot zeg.Ja ik ook
ik zit nu nog een beetje te shacken
Je kan nu zelf het memory spel uit aflevering 1 spelen! Naast de blokken die er bij widm inzaten, zitten er in dit spel ook nog enkele andere verrassende foto's!Leuk! ::ok:: Ik had wel de tip van Daedalus nodig (bij mij cntrl+click wegens geen muis) om het aan de praat te krijgen. Het eerste paar dat ik omdraaide was natuurlijk dubbel -1000 ::rofl:: (
Ik heb vandaag ook iets omtrend Wie Is De Mol gemaakt.Hoe moet je hem downloaden dan ???
Van aflevering 3, dat rodelen tussen de boomtoppen door.
Gemaakt in Flash, maar het is half filmshots / half quiz.
Wie is de mol? (http://www.megaupload.com/nl/?d=OP5LAZ1W)
Hier staat dan de link die je moet aanklikken zodat je hem kan openen of opslaan op je eigen computer. Voor de rest, enjoy! :)
Wachten tot het tellertje rechtsboven in beeld op 0 staat. ::)Heb ik gedaan. En dan?
Hoe moet je hem downloaden dan ???
Als ik op de rode knop druk, om de vragen te krijgen, gebeurt er niks. :-\\
Je klikt de link aan en dan opent zich de website van megaupload.Ah bedankt
Vervolgens, als je erg goed kijkt zie je naast het logo van Mega Upload staan en boven "Ads door Gooooooogle"
of
"Wacht XX secondes alstublieft"
XX = afhankelijk van de aantal secondes
of
"Klik hier om te downloaden"
of
Zie je Mega Upload Links staan in beeld, die dus de download link blokkeert doordat ie een popupschermpje heeft staan voor de download link. In dat geval, ik verzeker je, je krijgt er geen virus/hack of wat dan ook van als je met je muis op het kruisje rechtsboven klikt zodat dat schermpje verdwijnt. Dan zie je als het goed is wel staan: "Klik hier om te downloaden"
Vervolgens klik je dus op "Klik hier om te downloaden" waarna je de keuze krijgt: of opslaan op je computer of openen, maar bij beide gevallen kan je het Flash filmpje bekijken
Het hele filmpje met de foto's doet het wel gewoon.
Dan kan ik op een groene en een rode knop klikken:
Met de groene knop start he filmpje wel opnieuw (zoals de bedoeling is), maar met de rode gebeurt er helaas niets (behalve dan dat de knop ingedrukt wordt)...
De tekst "Opnieuw afspelen?" staat trouwens ook dwars door "te gaan!" heen van de zin ervoor... Ik weet niet of dat bij jou ook zo is? ???
Met welk programma moet je hem afspelen
Ik voel me zooooo'n n00b ::tandpastasmiley::
Met Flash Player Dit is een afspeelprogrammatje voor alle Flash bestanden. Vraagje Willemson, kon je wel het memory spel spelen? Bij funstuff. Want ook dat memoryspel is 1tje die gemaakt is in Flash (en nog zeer mooi ook :) )Die werkt ja
Die werkt ja
Dan hoor je dit filmpje ook te kunnen zien nadat je hem hebt opgeslagen/geopend nadat je hem hebt gedownload via die link. Enig verschil tussen dit filmpje en het memoryspel is dat het memoryspel van deze site is en dus op de server staat en dit filmpje niet op een server maar via een downloadwebsite aangeboden staat. Maar wie weet... *scharrelt zijn lycos tripod account op* kan ik wel voor iets zorgen via een makkelijkere manier ;)die start bij mij ook niet..
EDIT
Zo gezegd, zo gedaan: Zie hier mijn tripod website met flashfilm erop (http://members.lycos.nl/joosiec16/)
Flauw dat ie bij jouw onder knop rood niet je doorverwijst naar de quiz die ik erbij gemaakt heb, namelijk deze quiz. (http://www.quizilla.com/users/Finalzelra/quizzes/Wie%20is...%20de%20mol%3F)Bedankt! ::ok:: Leuk geheugenspelletje.
En nee, ik heb niet de tekst "opnieuw afspelen" door de tekst "te gaan" Je kan het venster via de zijkanten ervan vergroten, verkleinen en op de standaard maat zoals ik het filmpje heb hoort geen enkele tekst door een andere tekst heen te gaan. Probeer dus een beetje het venster te rekken en zie dan of het wel goed staat.
Het hoort in ieder geval niet, en nu kan je als nog de quiz maken. ;)
Bedankt! ::ok:: Leuk geheugenspelletje.
Nu heb ik de quiz via internet ingevuld.
Aan het eind krijg ik de tekst: "Gefeliciteerd! Je hebt de meeste foto's goed geraden. Te weten allemaal ;) "
Betekent dit dat ik de mol ook goed heb? :o ;D :P
Ik kan me herinneren dat er andere jaren molspelletjes op de site stonden.
Ik kan ze nu niet vinden. Kijk ik er overheen? :-\\
In ieder geval ging het me erom, dat ik wilde kijken of jullie de volgende al hadden opgenomen...
http://i.euniverse.com/funpages/cms_content/6489/a-maze-ing_new_cursor3.swf
Ik heb weer een quizje gemaakt, van de eerste 5 afleveringen, per aflevering 4 vragen: http://home.student.uva.nl/n.schouten/dequiz2.htm
De quiz van vorig jaar is er ook nog, en is ook te spelen via bovenstaande link.
Voor de rest vond ik het zelf een beetje jammer dat na de 20ste vraag je enkel een groen scherm kreeg en niet iets van geluid erbij of iets als dat. Dus zeg maar een filmpje van een executie met een groen beeld. Dus dat je dan kort Karel enter in ziet drukken en dat het geluid daarbij ook mee zit.
Ik heb weer een quizje gemaakt, van de eerste 5 afleveringen, per aflevering 4 vragen: http://home.student.uva.nl/n.schouten/dequiz2.htm
De quiz van vorig jaar is er ook nog, en is ook te spelen via bovenstaande link.
Ik heb de quiz vernieuwd: je kunt nu 1 keer een joker inzetten en als je een rood scherm krijgt krijg je er een leuke opmerking van Karel bij.. 8)
http://home.student.uva.nl/n.schouten/dequiz2.htm
Nog even een opmerking met betrekking tot die quiz.Ik deed alleen die quiz, zonder afl 3 opnieuw te bekijken of dat flash dingetje, en ik had ineens alle vragen goed ??? Ik vulde maar wat in, geheel willekeurig! :o
Die quiz is erg gefocust op vijf kandidaten ^^
Vijf kandidaten die iedereen wel voor mol aanziet.
Frederique, Milouska, Liz, Roderick en voor de paar die daarin geloven Toine ;)
Ik heb het met de beoordeling zo gedaan dat je uitkomt op Roderick als je alle vragen goed hebt. 1 vraag minder en je zit op Frederique, 1 vraag minder en je zit op Toine, 1 vraag minder en je hebt Milouska en slechts 1 vraag goed en je zit op Liz :P
Hoezo, sterke focus op Roderick? *fluit* ;D
Maargoed, zo hebben jullie een kijk op hoe ik de beoordeling heb ingesteld ;) En die allerlaatste vraag wie je mol is, krijg je geen punten voor, die is bonus en benadrukt enkel welk plaatje je zult krijgen.
Met Flash Player (http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BIOX) Dit is een afspeelprogrammatje voor alle Flash bestanden. Vraagje Willemson, kon je wel het memory spel spelen? Bij funstuff. Want ook dat memoryspel is 1tje die gemaakt is in Flash (en nog zeer mooi ook :) )
Bekijk dit topic eens:
http://wieisdemol.realitynet.org/forum/topic,22390.0.html
:)
Ik heb de quiz vernieuwd: je kunt nu 1 keer een joker inzetten en als je een rood scherm krijgt krijg je er een leuke opmerking van Karel bij.. 8)
http://home.student.uva.nl/n.schouten/dequiz2.htm
Na elke aflevering doe ik er 4 vragen bij. De quiz bestaat nu uit 4X6 = 24 vragen.
Het zou nog het mooist zijn als je ook nog de antwoorden in kon geven per cijfer. Dus het eerste antwoord, dan klik je "1", tweede antwoord, dan klik je "2". Zoals ze op TV ook doen. Ik weet niet of dat mogelijk is, maar dan issie helemaal volledig :)
EDIT: Heinz.. vraag 24 luidt: "Hoeveel jokers worden er totaal ingezet in aflevering 6?" Jij hebt geen goed antwoord maar het is "1"!!! Roderick zet wel degelijk 1 joker in!
Dat gaat me niet lukken. ;D
Als je op 1 klikt kom je toch bij het groene scherm uit? ???
Ik heb 2 filmpjes toegevoegd aan de quiz.Gevonden! ::trots:: Ik word wel een beetje dol van de eerste ::hyper::
Klopt het antwoord voor het Paleis van Justitie wel? Zie http://www.bma.amsterdam.nl/adam/nl/msp/justitie.html
Het antwoord klopte inderdaad niet, het was een weeshuis. Maar het leuke is: ik heb voor het maken van de quiz handig gebruik gemaakt van jouw site, en daar staat dit ook fout.::rofl:: Ach, zo hebben we allebeide iets gehad aan deze tip :P
Ik heb een derde filmpje toegevoegd.. weer een klassiek Karel-moment.Nou je weet ze wel uit te kiezen :D Die eerste was al erg maar die derde is voor mij echt het moment in deze reeks waar Karel helemaal uit zijn rol valt ::rofl:: Een presentator van De Mol moet zijn handen zoveel mogelijk bij zijn lichaam houden tenzij hij iets vasthoudt zoals Ahmad Rashad met zijn dikke sigaar ::ok::
Als je nog zo'n beeld zoekt, pak dan het moment waarop Karel in aflevering 6 (4:23) op de bus staat te wachten terwijl hij op 1 been leunt. Ook helemaal fout! ::rofl:: Maar ik denk dat het weinig mensen is opgevallen.
Ik hoop dat ik hier geen spoiler neerzet maar: is het niet verstandiger om meer variatie aan te brengen in je bestandsnamen?
En dan nu mensen, de eerste aflevering van mijn WIDM Sims 2 reeks staat online!
En ohja, Heinz, ik hoop dat het je niet irriteert, maar de opzet heb ik overgenomen van jouw quiz.
Heel erg leuk! De kandidaten zien er grappig uit, de kleren die je hebt gekozen zijn vaak erg goed.. die rode trui van Richard en die wittle blouse van Roderick.. je herkent ze zo. (Jonge Karel met hoed!) En dat schrijven in het mollenboekje ziet er ook goed uit. ;D
Geen probleem. ::ok:: Overigens een goed idee van je dat kleine balkje voor de muziek, kan ik misschien ook beter in mijn quiz inbouwen.
Ik heb 2 filmpjes toegevoegd aan de quiz. Ik zeg niet wanneer je ze te zien krijgt, daar moet je zelf maar achter zien te komen. (De echte speurder vindt ze wel..) Klik hier (http://home.student.uva.nl/n.schouten/dequiz2.htm) voor de quiz. 8)
Ik heb vandaag ook iets omtrend Wie Is De Mol gemaakt.
Van aflevering 3, dat rodelen tussen de boomtoppen door.
Gemaakt in Flash, maar het is half filmshots / half quiz.
Wie is de mol? (http://www.megaupload.com/nl/?d=OP5LAZ1W)
Hier staat dan de link die je moet aanklikken zodat je hem kan openen of opslaan op je eigen computer. Voor de rest, enjoy! :)
Ik heb weer een quizje gemaakt, van de eerste 5 afleveringen, per aflevering 4 vragen: http://home.student.uva.nl/n.schouten/dequiz2.htm
(Knappe molfanaat die de quiz kan uitspelen zonder de vorige-knop te gebruiken. ;D )
Pas als je alle vragen goed beantwoord hebt krijg je een groen scherm en mag je jezelf een echte Molkenner noemen! (Knappe molfanaat die de quiz kan uitspelen zonder de vorige-knop te gebruiken. ;D )