Als Kaat de Mol is, is het mooi dat ze dit shot in de uitzending hebben gelaten. Gemeen lachje? >:D
Als Kaat de Mol is, is het mooi dat ze dit shot in de uitzending hebben gelaten. Gemeen lachje? >:D
Maar dan zouden ze wel al de mol gekozen moeten hebben tijdens de selectie.Jup werkt alleen als ze bij de 3 misschien kandidaten zat maar dat wil niet zeggen dat ze uiteindelijk mol zou zijn.
Ze lijkt wat mij betreft te veel op Eline om een vernieuwende mol te kunnen zijn, en dat zijn ze graag bij De Mol, vernieuwend. Anders had ik haar ook hoog staan.
Als Kaat de Mol is, is het mooi dat ze dit shot in de uitzending hebben gelaten. Gemeen lachje? >:D
Als Kaat de Mol is, is het mooi dat ze dit shot in de uitzending hebben gelaten. Gemeen lachje? >:D
Ze lijkt wat mij betreft te veel op Eline om een vernieuwende mol te kunnen zijn, en dat zijn ze graag bij De Mol, vernieuwend. Anders had ik haar ook hoog staan.Vind haar absoluut niet op Eline lijken. Naar mijn idee zie ik Elisabet dichterbij Eline komen dan Kaat ::jaja::.
Vind haar absoluut niet op Eline lijken. Naar mijn idee zie ik Elisabet dichterbij Eline komen dan Kaat ::jaja::.
Bij het herkijken heb ik nog eens goed opgelet en ja ze geeft de informatie niet goed door, maar dat kan ook door de chaos komen die Bas creeërt. Gilles noemt wel dat de dipsaus, het enige wat Kaat heeft gemaakt, ook echt goed was. Ze heeft dus niet effectief zelf het gerecht om zeep geholpen ::vergroot::.
Ik vind haar zo leuk. Nu al mijn favoriete kandidaat ::jaja::1. Ik denk dat zij goed acteert. 2. Merel vond ik juist oprecht een mol. Verdacht maar niet zo opvallend als nepmollen. Zoals Sarah.
Ik vind haar zo oprecht overkomen ook, mijn eerste gevoel zegt dat ze het niet is.
Maar precies dit had ik ook bij Merel na aflevering 1. Geweldig en oprecht. Is ze het dan toch? ::vergroot::
Opdracht 1: Cha ca. Kaat gaat als eerste. Beste posities waren hier als eerste of als laatste gaan. Door chaos te creëren en essentiële informatie niet door te geven mislukt de proef al voor hij goed en wel begonnen is.Ik denk dat je hier op elke plek wel had kunnen mollen, of je nou als eerste, tweede, derde, vierde of als vijfde aan de beurt was met het koken.
Opdracht 3: Bootjes. Kaat komt als eerste aan bij de keuze voor het dier. Door als eerste aan te komen, zorgen ze er voor dat niemand nog aan het geld denkt, maar enkel en alleen aan het eerst bij de finish te komen. Roeien lukte blijkbaar niet goed, door dan meteen voor de roeister te kiezen, zet je anderen ook aan om dit te doen. Ze gaat dan wel zeer snel mee in de foute keuze van Eva.Er komt toch altijd iemand als eerste aan op het keerpunt? ???
Ik beweer ook nergens dat je op een andere plaats niet kan mollen? Ik zeg gewoon dat je ofwel best als eerste (je krijgt de hele uitleg en kan dingen weglaten) of als laatste (kan je subtiel nog iets fout doen waar niemand dat meer kan rechttrekken). Dus om het subtiel te doen zonder dat het opvalt moet je bij een van deze groepen zitten, vind ik ;)Ik denk dat je overal wel iets fout kan doen, dus wat dat betreft kan de mol overal zitten, en is elke plek hier een sleutelpositie. :)
En ja, maar Kaat en Eva maakten er echt een wedstrijd van door meteen die roeier in te schakelen. Door de tweestrijd tussen Axel/Ingrid en Kaat/Eva werd ook de 1.500 euro overgeslagen. Als ze gewoon rustig hadden overlegd, was hier veel geld te verdienen. Ik zou als mol ook graag als eerste aan het keerpunt komen, dan heb je het meeste invloed en maak je er echt een wedstrijd van.
Maar dat zijn enkel mijn interpretaties. Het gaat ook vooral om de optelsom van alle opdrachten. Telkens weer op een goede plaats terechtkomen. De andere kandidaten hebben dat geluk niet gehad;
Ik denk dat je overal wel iets fout kan doen, dus wat dat betreft kan de mol overal zitten, en is elke plek hier een sleutelpositie. :)
Verder zou ik als mol juist niet als eerste willen, omdat je daar gegarandeerd de meeste fouten maakt. Daardoor kom je sowieso in de spotlights en dat zou ik niet willen.
Dat klopt. Het kiezen om de roeister meteen in te zetten was zeker verdacht. Ik dacht alleen even dat je het echt had over als eerste aankomen bij de keuze voor de kamergenoot. Dat vind ik niet bepaald een sleutelpositie, en sowieso had Kaat er dan geen gebruik van gemaakt, want ze liet Eva dit helemaal beslissen.
En nu ik toch aan het praten ben met een Kaatverdenker: vond je het een verdachte actie van Kaat om te liegen tegen Ingrid en Axel over de tijd van de roeister (“veertien minuten!”)?
Ik verwacht dat de Kaat-tunnel iets drukker wordt na aflevering 4 ;)
Sinds aflevering 1 een vermoeden en sinds aflevering 2 toch hier blijven plakken en voorlopig totaal geen redenen om andere oorden op te zoeken.
Ja, ik moet zeggen dat ik me toch ook wat meer begin te focussen op Kaat en Eva. In dat duo'tje loopt er wel wat mis. ;)
Durf haar nu wel af te schrijven na haar reanimatie opmerking
En iemand afschrijven op basis van een antwoord die niet gegeven werd... gevaarlijk ::vergroot::
Nee hoor.. haar al zo vaak op dit soort kandidatengedrag betrapt. Deze was gewoon de druppel ;)
Ze kan het wel gezegd hebben, maar als er niets wordt ingevuld en zij als enige bij deze opdracht geld uit de pot speelt, dan is dát wat uitindelijk telt. En kan het noemen van reanimatie tijdens een verder ondoortastend optreden ook onder het kopje 'geveind kandidatengedrag' vallen
Nee ze roept t goede antwoord waar een kandidaat naast staat. Is gewoon kandidaats gedrag. De mol gaat hier echt niet het juiste antwoord roepen met iemand erbij waar je ook afhankelijk van bent.
Dat deed ze al eerder voor de kookopdracht. Ze voorspelde de opdracht. Hou je als mol ook gewoon je mond over. En nog meer van die kandidaatdingetjes
Maar dan zien we dat anders. Dat mag ::ok::
Bij mij is ze doorgestreept
Ja, ik kan ondertussen bij zowel Kaat, Eva als Axel zeggen dat ze iets obvious gedaan hebben als Mol dat de aandacht trok. En volgens mij is 1 van die 3 nu toch wel de Mol.
Het voelt heel slecht om nu over te stappen naar Kaat. Van favoriet naar favoriet. Dat ging tot nu toe een keer goed (Merel), maar heel vaak fout (Carolien, Jeroen, Bella, Olcay en nu ook Martijn).
Ik weet het nog nieeet ::hypocriet::
Waarom Kaat de mol niet is:
- Het beginnen met koken zit me toch niet helemaal lekker.
- Bij de hike doet Kaat niets verkeerd, doet alles juist goed. Ze wilt ook voor zekerheid gaan en voor € 250 wachten.
- Heeft ze dan echt gedaan alsof ze Eva wilde terughalen, om Ingrid er onverbiddelijk uit te spelen? Ik kan het me niet voorstellen
- Waarom wil je bij de escapeboot naar de rekensom toe?
-Bij de hike is het Kaat die geld wegspeelt door te willen blijven wachten. Ze speelt vele honderden euro's weg door zo lang te willen wachten en twijfel te zaaien bij haar teamgenoten over de trage zwakke groep. Ik geloof dat Gilles op een of andere manier heeft gecommuniceerd met de mol dat de zwakken heel goed op schema lagen en dus was de molactie hier om heel lang te treuzelen met finishen voor de sterke groep. Wederom zat Kaat in een goede sturende molpositie.
Wat afvaller Martijn trouwens "heel bizar" noemde in een biecht. Grote kans dat Kaat een van zijn verdachten was.
Klopt, maar hij heeft een grote gok gemaakt. Grote kans dat hij dan voor Axel ging denk ik ;)
Bij de kookproef was alles zo goed als verloren doordat Bas en Kaat hele delen van het gerecht vergaten door te geven en met zn tweetjes die dipsaus gingen maken. Geen torenbouwen kon al die 'vergeten' gerechtsstappen terughalen. Ook heel raar dat er niet duidelijk werd gezegd dat de ingredienten aan de zijkant (in het oog dus) juist niet moesten worden gebruikt en dat de dipsaus al klaar was. Kaat stond te trappelen van ongeduld (opwinding?) naderhand toen ze zag dat het mislipe bij alle verdere kandidaten. Als je als mol hier niet als eerste gaat, dan neem je een groot risico; één goede kandidaat kan dan als eerste die gerechtsstappen vrij eenvoudig overdragen aan twee andere kandidaten en dan moet jij als mol zichtbaar een fout maken. Ik geloof niet dat de mol letterlijk de fout maakte die Gilles als voorbeeld gaf (een scheutje van het een of ander teveel). Maw: als eerste is de allerbeste molpositie en je wilt als mol gelijk geld wegspelen, want een goed begin is het halve werk, etc.Er waren veel mensen die deze opdracht onmogelijk vonden omdat het zelfs zonder een mol zou mislukken. Ik was het daar zelf niet mee eens. Om te zeggen dat je als mol wel als eerste moet omdat je anders het risico loopt dat de opdracht slaagt vind ik heel vergaand.
-Bij de hike is het Kaat die geld wegspeelt door te willen blijven wachten. Ze speelt vele honderden euro's weg door zo lang te willen wachten en twijfel te zaaien bij haar teamgenoten over de trage zwakke groep. Ik geloof dat Gilles op een of andere manier heeft gecommuniceerd met de mol dat de zwakken heel goed op schema lagen en dus was de molactie hier om heel lang te treuzelen met finishen voor de sterke groep. Wederom zat Kaat in een goede sturende molpositie.Ik vond dat zeker niet verdacht. Je taak in de sterke groep is langzaam gaan, maar niet te langzaam omdat je anders met zoiets als € 500 eindigt. Kaat doet dus niets verkeerd.
-Kaat is de eerste en felste die tegen de groep durft in te gaan en Eva wil redden. Daarbij trekt ze Bas ook mee en laat Joeri twijfelen; de mol wil hier (foute) pogingen doen om Eva terug te halen. Wat lukt; 2000 uit de pot (dankzij Kaat wat mij betreft ;D).Ik geloof niet dat dit is gespeeld. Echt niet. Zo is Kaat niet, en als ze de mol was zou ze ook nooit zo doen. Ik geloof er in dat dit echt eerlijk was.
-Bij de escapeboot moet je ergens mollen en de andere twee escapeboten lijken makkelijker om op te lossen dan die som. Traptreetjes pakken is vrij eenvoudig (en lukt ze zelfs met Bas (mol?) poging de kist te laten zinken. Maar, we zien Bas ook weer naar de juiste plek terugzwemmen waar hij onder water ligt en dit aan Joeri doorgeven. Ook de fakkel uit een kist halen is niet zo heel moeilijk. Die som leek me de lastigste en ook een van de verst liggende kisten. In de molbiecht werd gezegd dat het mollen hier mislukte door een fanatieke controlerende kandidaat; ik zie dan met name Axel voor me die erop staat met Kaat mee te zwemmen om die code correct in te vullen en de som op te lossen.Dat zou inderdaad nog wel mols kunnen zijn, dus daar ga ik nog even over nadenken! ;)
Ja, ik kan ondertussen bij zowel Kaat, Eva als Axel zeggen dat ze iets obvious gedaan hebben als Mol dat de aandacht trok. En volgens mij is 1 van die 3 nu toch wel de Mol.
Ja, ik moet zeggen dat ik me toch ook wat meer begin te focussen op Kaat en Eva. In dat duo'tje loopt er wel wat mis. ;)
Ik schrijf Kaat helemaal af. Een Mol weet dat er een bom gaat ontploffen met yoghurt. Op dat moment heeft Kaat de gsm nog steeds vast voor haar gezicht. Ze zou deze eerder op tafel leggen en bedekken met haar hand denk ik.
Ik schrijf Kaat helemaal af. Een Mol weet dat er een bom gaat ontploffen met yoghurt. Op dat moment heeft Kaat de gsm nog steeds vast voor haar gezicht. Ze zou deze eerder op tafel leggen en bedekken met haar hand denk ik.
Kaat zou een ontzettende leuke mol zijn. Maar ze roept (opdr 4 boot) tegen Joeri "Denk aan uw kinderen!...". Dat lijkt een juist een soort oerkracht bij hem los te maken waardoor hij zich op de boot kan hijsen, waardoor de opdracht slaagt. Denk niet dat ze de mol is. Ik durf haar wel af te strepen.Zo'n reactie kan juist ook tegenovergesteld werken, dat je juist veel voorzichtiger te werk gaat...
Als je naar een spermabank gaat om zaad te doneren, dan heet dit 'deposit'. Afgeleid van deposito.
Kort gezegd: take = opnemen ;D Dat is wat Kaat doet.
Alhoewel? Ze wordt wel heel veel verdacht hier en ook vrij vroeg in het spel. ???
Hebben we het allemaal juist of is toch iemand anders de mol? Ik twijfel...
Als Kaat de Mol is verdient ze een Gouden Kalf voor beste actrice, of het Vlaamse equivalent daarvan. Ik zou het prachtig vinden maar ik vind het te mooi om waar te zijn.
Hetzelfde had ik vorig jaar over Jan gezegd. Kaat zou een heel goede mol kunnen zijn maar Eva verdenk ik ook. Misschien een molduel Kaat - Eva?
Als Kaat de Mol is verdient ze een Gouden Kalf voor beste actrice, of het Vlaamse equivalent daarvan. Ik zou het prachtig vinden maar ik vind het te mooi om waar te zijn.
Hetzelfde had ik vorig jaar over Jan gezegd. Kaat zou een heel goede mol kunnen zijn maar Eva verdenk ik ook. Misschien een molduel Kaat - Eva?
..Zoiets heb ik ook vaak meegemaakt, oudere mensen bijvoorbeeld in je familie die jouw voorstel de grond inboren en je kleineren.
..
Een oranje bandana. € 700.
De klok stond op 7 minuten voor 7? Ik hoorde alleen geen getik.
En wat is de link? ::rofl::
Een oranje bandana. € 700.Veel zevens. Mol seizoen 7?
De klok stond op 7 minuten voor 7? Ik hoorde alleen geen getik.
zouden ze in beeld brengen, dat ze vol op Eva zit en er toch niet uit gaat als ze de Mol zou zijn?
Iemand die nog iemand anders als Kaat als mol kan zien? Begint moeilijk te worden..
Ik vond Kaat wel een hele oprechte kandidaatse "Huh" hebben toen Eva afviel.
Met Kaat als mol krijg ik ook meer en meer moeite. De mogelijke molacties zijn er, maar ik zie bij alles wat ze doet een kandidaat.
Maar Kaat leek me oprecht van slag zodra ze besefte dat ze helemáál fout zat met Eva en alleen maar door is dankzij haar pasvragen. Dit lijkt me niet iets dat je kan spelen.
Wat verder nog interessant is aan het schilderij is dat Judas, de verrader, rechts onder staat afgebeeld, met een zakje met geld in zijn handen. Judas is precies in beeld wanneer Kaat haar opdracht leest. Zou dat een hint kunnen zijn naar mol Kaat, die hier een klein beetje geld verdient?
Ik geloof dat ik een hint in de diner opdracht heb ontdekt die naar Kaat wijst.
Vanuit mijn tunnel vond ik het wel mooi dat Kaat zo duidelijk liet merken dat ze in de war was van het vertrek van Eva. Hierdoor lijkt ze heel kandidaats, want ja de Mol zou nooit zo reageren. Mooie afleidingsmanoeuvre
Vanuit mijn tunnel vond ik het wel mooi dat Kaat zo duidelijk liet merken dat ze in de war was van het vertrek van Eva. Hierdoor lijkt ze heel kandidaats, want ja de Mol zou nooit zo reageren. Mooie afleidingsmanoeuvre
zouden ze in beeld brengen, dat ze vol op Eva zit en er toch niet uit gaat als ze de Mol zou zijn?Bekijk het van de andere kant: ze zouden het nóóit in beeld brengen als Kaat er eerder uit was gegaan dan Eva ;) Dus om toch wat van de uitgesproken verdenkingen in de aflevering te kunnen gebruiken is dit wel een uitgelezen kans, Mol of niet.
Zwaar mijn hoofdverdachte nu.Al sinds aflevering 1 mijn nummer 1 verdachte. (Sinds aflevering 3 de enige.)
Ja, Kaat zou een topmol zijn. Fantastisch hoe moeiteloos en naturel ze het zou spelen. Maar dat maakt juist dat ze het waarschijnlijk niet is. En dat heeft niks met leeftijd te maken trouwens want ik ken ook geen oudere Mol die ik nergens op een oneffenheid heb kunnen betrappen. En Kaat is een straffe madam dus ik onderschat haar ook niet. Heb jij wel zo'n voorbeeld bij Kaat dat je een Mol aan het werk ziet, aan iets in haar gedrag? In haar topic dan graag.
Ik kan Kaat op het gebied van acties wel als mol zien. Echter zijn er 2 zaken die mij het gevoel geven dat zij niet de mol is:
a) Bij de strandopdracht zegt ze 'ik ken dat van de reanimatie'. Dit herhaalt ze nog eens. Wanneer de tijd is om is, herhaalt ze nog eens: ik heb dat nog 100x gezegd, ik ken dat van reanimatie.
Waarom geef je het goede antwoord én herhaal je nog eens dat je dat gegeven hebt als je de mol bent?
b) Waarom zouden ze de mol een biecht geven met de mededeling dat ze 100% gezet heeft op de afvaller. Zo zet je haar bij de kijkers vol in beeld.
b) Pac zei het hier al, draai het eens om. Hebben ze ooit al het omgekeerde gedaan? Iemand laten zeggen dat ze vol op 1 persoon gaat en deze persoon blijft nog in het spel? (in dit stadium van het spel). Dit past ook bij de hele mindfuck. Doorwinterde molloten denken nu: hmmm te obvious, niet de mol!
23,9% van de stemmers in de poll op vier.be stemt momenteel op Kaat en daarmee is ze de hoofdverdachte van het kijkerspubliek.
Ook stond ze na aflevering 1 eerste in die poll als ik het me goed herinner.
De makers willen uiteindelijk zo veel mogelijk mensen om de tuin leiden om het verrassingseffect van de ontknoping zo groot mogelijk te houden, lijkt mij. De mol laten zeggen dat deze alles op de afvaller heeft ingezet zet de mol alleen maar totaal onnodig in de schijnwerpers en het resultaat daarvan zal altijd blijven zijn dat de mol daardoor veel meer verdacht wordt. Ze laten de mol echt niet zoiets zeggen om molloten te laten twijfelen aan dat ze de mol is, kan me niet voorstellen dat ze zo ver zouden gaan om een klein groepje diehard fans te misleiden terwijl de mol juist alleen maar verdachter wordt door zo'n actie bij het grote publiek. Denk maar terug aan hoe gedaan werd alsof Sarah op afvaller Sinan zat vlak voor de finale... die werd daar bij het gros van de mensen alleen maar verdachter door. ;)
a) Bij de strandopdracht zegt ze 'ik ken dat van de reanimatie'. Dit herhaalt ze nog eens. Wanneer de tijd is om is, herhaalt ze nog eens: ik heb dat nog 100x gezegd, ik ken dat van reanimatie.Dat doet mij denken aan mol Eline, die zei in de opdracht waar ze de naam van het schip moesten zoeken drie keer The Swallow of London maar zei niet dat dit het antwoord was. Wanneer iemand (net te laat) deze naam ingaf claimde Eline later dat ze het juiste antwoord eerder gezegd heeft. Wellicht dat Kaat deze molactie gewoonweg kopieerde omdat ze geen voorbereiding had.
Alleen had ik haar als kandidaat hoger ingeschat, want veel geld verdient ze uiteindelijk niet. Vreemd toch? Jonge kandidaten doen het toch meestal wat beter niet?
Ik vind dat ze het prima doet. De mogelijke molacties zie ik zeker ook, maar als je het net anders bekijkt zijn er veel positieve acties: keilekker dipsausje gemaakt (dat neem ik maar even aan ;)), overbodige groenten netjes aan de kant gelegd, correct opmerken dat de bol bedoeld wordt met zwakste schakel, op de zeephelling Bas goed duwen, de groep motiveren bij het bamboedansen, verstandig geen risico willen nemen de zwakke groep te overschatten en even wachten bij de finish, dapper een tijd met de tarantula verblijven, verstandig willen cashen bij de vechters, lief zijn voor nepafvaller Eva wat Eva minder egoïstisch had kunnen maken, het goede antwoord reanimatie bedenken, Elisabets correcte wissel aanmoedigen, op het juiste moment in haar handen klappen, de rekensom oplossen, flink heen en weer zwemmen en dan ook nog een fysieke inspanning kunnen leveren op het laddertje: twee sporten bevestigen, Joeri motiveren, bijna raak schieten met pijl en boog, iedereen Broeder Jacob laten zingen op zo'n elegante manier dat de etiquettejury haar zelfs prijst, een sluipschutter uitschakelen.
Zo gek doet Kaat het niet. :D
Maar dat was mijn punt ook. Ik weet dat je veel mols uit kunt leggen, maar je kan het ook kandidaats uitleggen. Ze zou een goede Mol kunnen zijn maar ze zou ook een goede kandidaat kunnen zijn. Niet een tegenvallende kandidaat zoals jij zei, waar ik op reageerde.
Er zijn zeker positieve acties bij Kaat maar die leiden niet tot een goed resultaat of geld in de pot, integendeel. Zoals goed werk doen bij de zeephelling of het bamboedansen, de mol weet dat hoe beter het resultaat bij de sterke groep, hoe groter de kans dat de zwakke groep minder presteert en dus geen geld in de pot komt.
Een goede kandidaat vind ik van niet, want ze verdient er niets mee met al haar acties ;)
Ik moet aflevering 5 nog zien... ::) Maar ja, ik was toch benieuwd of mijn verdachte nr. 1 (Kaat dus) er nog in zit. ::rofl::
Wat ik niet helemaal snap... Ik had het idee dat Eva de vorige keer Kaat begon te verdenken, omdat ze de indruk had dat Kaat niet oprecht was bij de bom-opdracht. Is ze dan toch van mol veranderd?
Want als Eva nog steeds Kaat verdenkt en er vervolgens toch uitvliegt, dan lijkt het mij minder waarschijnlijk dat Kaat de mol is. Al blijft Kaat dus mijn nr. 1 verdachte. ;)
Kaat is niet de mol omdat zij Eva aanwees als haar hoofdverdachte.
Oerstom als Kaat de mol zou zijn, want Eva lag ziek op bed en kreeg niks mee van de opdracht. Eva was aangeschoten wild en dus onvoorspelbaar.
Ik kras Kaat definitief door in mijn virtuele molboekje. Daar staat nog maar twee namen in, nr. 2 is Bruno.
Iemand op 2 hebben die zojuist (als mol geheel onnodig) 1100 verdient? Dat maakt jouw, voor mij erg onduidelijke, argument al niet veel sterker ::)
.. Ik weet dat je veel mols uit kunt leggen, maar je kan het ook kandidaats uitleggen. Ze zou een goede Mol kunnen zijn maar ze zou ook een goede kandidaat kunnen zijn..
Wat is nu echt een streper voor Kaat geweest so far? :-\\
Voor mij omdat ze telkens van tevoren de opdracht voorspelt. Zo van : oh we gaan vast dit en dit doen zoals bijv de kookopdracht.
Typisch kandidatentrekje.
De mol laat dat soort uitlatingen achterwege
Terechte opmerking maar wel een uit de categorie "dat zou de mol nooit doen". :P
Ik ben op zoek naar aanwijsbaar kandidaats gedrag in een opdracht wat heeft bijgedragen aan het flink spekken van de pot.
Ik ben op zoek naar aanwijsbaar kandidaats gedrag in een opdracht wat heeft bijgedragen aan het flink spekken van de pot.
Ja ik geloof soms in die categorie. Dan hoef je verder ook niet op zoek.
Ze verdient t minste van allemaal. Zou leuk zijn maar ik voel m niet. Ze is kandidaat
ik durf ook niet te beweren dat het helemaal geen rol speelt en gevoel is zeker belangrijk, maar ik zou zo graag bij haar ook eens een wat opdracht-bewijs willen zien ;)
Bas bijvoorbeeld, kun je met droge ogen zeker verantwoordelijk houden voor het laten slagen van 1000+2400+4000. Zoiets heb ik bij Kaat nog niet kunnen lezen/waarnemen.
De sluipschutter die de groep flink in de weg zat en waar ze maar niet langs kwamen waardoor ze veel tijd verloren afschieten nadat Bruno zich opoffert.
De mol zou dat niet gedaan hebben omdat de groep dan nog meer tijd verloren zou zijn op dat punt, waardoor de kans dat de opdracht falen zou alleen maar groter zou worden.
Of dat heeft bijgedragen aan het flink spekken van de pot? Niet direct, wel indirect.... want uiteindelijk waren er nog maar 50 seconden over toen Bas in die jeep sprong. Als de groep langer op dat punt waar die sluipschutter zat was blijven hangen, was die 4000 waarschijnlijk niet in de pot gekomen.
Bas, Elisabet en Joeri stellen de 4k veilig, Bruno offert zich op en Axel wordt al vrij snel afgeschoten. Blijft er eigenlijk helemaal geen mol over... :D
Ik vind niet dat je per se een aanzienlijk aandeel hebt in het spekken van de pot omdat je tot het laatst overblijft. Je kunt ook zeggen dat niet tot het laatst overblijven onmols is omdat je dan geen invloed meer hebt op of die 4k wordt veiliggesteld..
De hoofdverdachte van dit forum (41% tegen de volgende op 21%) is afgezakt naar pagina 2. ???
Als Kaat de mol is komt ze bij mij op nr 1 van mn lijstje favo mollen ooit.. incl widm ::jaja::
-stuurt aan verkeerde koffers te pakken
-laat, op poleposition, toch iemand anders winnen
-ziet niet alle brommers, is met Bas aan het overleggen als ze op de uitkijk moet staan
mols gedrag, dat ook breeduit in beeld is gebracht, lastig...
::jaja:: sowieso is de mol 2019 hard op weg om mijn favoriete seizoen te worden
Opmerkelijk dat Kaat zei : "ik heb lang met een brommer gereden maar durf hier niet te rijden." Nochtans had ze veel meer kans om dat brommerexamen tot een goed einde te brengen dan de zwaardere mannen als Bruno en Axel. Wilde ze niet rijden omdat bij de muur meer molmogelijkheden waren?
Een gele streep? Ik zie wel meer kleuren. En je zegt zelf al: kleuren komen nu eenmaal veel voor. Net zoiets als met getallen. Die kan je ook wel terugvinden als je erop gaat letten.
Nog wat meer redenen om Kaat te verdenken:
http://www.youtube.com/watch?v=POt2SdjsQKI
Maar bij de brommers deed ze als Mol veel te weinig met die sleutelpositie. 1500 van 2000 verdiend door Elisabet en Joeri en keurig aan Axel doorgegeven wat ze wel en niet zag.
Niet akkoord. Wat moet ze dan wel gaan doen? Deze opdracht was zeer moeilijk om subtiel te mollen toch? Of moet je echt 3 brommers gaan missen en verkeerde gebouwen gaan beschrijven? Nee toch
Ik geef je gelijk dat Kaat een heel toffee kandidaat is. Ik volg je echter niet in het molpotentieel.
Ze hebben voor de start allemaal testen gedaan om te kijken of de mol geschikt is, ze hebben dus veel meer info die ze nooit gaan tonen. Wij weten niet hoe het daar gegaan is en hoe Kaat het er daar vanaf heeft gebracht, maar ik denk dat de mol op meer gekozen is dan 1 opdracht waar die mogelijk niks kon doen (zoals niet moeten springen of niet gekozen worden om te jongleren) en 3 vragen per persoon.
We kunnen ook niet vergelijken: of Kaat is uitzonderlijk goed en kan zonder probleem de rol van mol in zichzelf opnemen en blijven zichzelf spelen (Haar broer zei in een interview van HUMO dat hij Kaat ziet op tv zoals ze is)
of ze is een kandidaat en gewoon zichzelf en dan gaan we nooit weten hoe ze als mol is.
Niet diverse details herkennen? Niet Bas terecht van een verkeerd detail afhouden? De telefoon pakken en onnauwkeurig doorgeven? Dat soort dingen. Dat ze op een sleutelpositie zit is niet zo belangrijk, het gaat erom wat ze ermee doet of probeert.
Wat hierboven gezegd werd is toch ook een valide argument? Dat Bas haar misschien verdacht en dat ze dus voorzichtig moest zijn?
Inderdaad. Dit is gewoon een valide argument. Jammer maar wsl is ze het gewoon niet.
Wat is er intussen gebeurd? Wie vertraagde? Wie vond de mozaïeken niet? Wat we uiteindelijk wel zien is dat Kaat steeds Bas hielp met het aanwijzen van de steentjes en dat Bas uitstekende info gaf aan Joeri en Elisabet. Misschien is dat ook bewust zo gemonteerd.
Veel verdachter vind ik dat Kaat de gong en de boot niet spotte.
Dat verklaart niet dat Kaat bewust initiatief neemt in goede acties. Als mol mag je het allemaal op z’n beloop laten, maar wat zij doet is typisch kandidaats gedrag.
Tijdens een zonnige fietstocht vandaag kwam ineens de gedachte in me op dat Kaat wel eens de afvaller zou kunnen zijn vanavond. en ja hoor....
Met deze voorkennis de aflevering maar eens goed bekijken.
Jammer inderdaad, Kaat was een toffe kandidaat! ::bravo::
Wat ontzettend jammer! Ik heb haar geen seconde verdacht maar wat een geweldig leuke straffe madam die Kaat. ::bravo::
Ik was het eigenlijk volkomen eens met wat Bas zei na haar exit.Wat hij wel kan ::) en waardoor hij wat onnatuurlijk overkwam in het begin. Kaat was superecht hele tijd.
Ze had het intellect wel om de mol te zijn (en andere kwaliteiten die haar daar geschikt voor maakten), maar ze kon niet doen alsof. ;D
Het lijkt erop dat ze op Axel is uitgevlogen, zij sprak voor de test over het niet onthouden van de Viëtnamese zin door Axel.
Wat me opvalt is dat ze niet uitgaat vh feit dat ze de verkeerde mol heeft , of verkeerd gespreid. Ze zegt dat ze panikeerde en dat t daardoor misliep. Zou t kunnen dat alle kandidaten , incl kaat, op dezelfde mol zitten? En zij dus iets gemerkt hebben wat ons niet duidelijk is.Dat denk ik ook. Ze was niet geconcentreerd bij het beantwoorden van de vragen, had haar oortjes niet op.
Kaat zegt in haar exit gesprek in de auto: nadat ze wist wie de mol was
Kaat sprak vlak voor de test over het niet onthouden van de Viëtnamese zin door Axel. Zij was er niet bij maar heeft het vernomen. Ik vermoed dat de mol die verdachte actie van Axel aan Kaat heeft verteld om haar op een dwaalspoor te brengen.
Klopt niet helemaal. Kaat geeft aan dat de mol bij de kunstopdracht zat, en de zin niet kon onthouden.
De beelden tonen Axel die zijn zin verhaspelt, maar Kaat noemt nooit Axel bij die test.
Ze had de lijst niet goed ingevuld.
Ik was mijn verdachte zijn ouders namen vergeten, terwijl ik dat echt wel wist.
Ik heb de leeftijdvraag beantwoord <knip> maar echt superstom.
Ja ik heb vandaag echt nog wel een dag beleefd waar ik trots op ben.
Ik ga eerder met dat gevoel naar huis.
Ik vond het aangename chaos. Chaos in de goeie zin van het woord.
Als je de mol nu rechtstreeks zou mogen toespreken wat zou je dan willen zeggen?
Wanneer ik mijn mol ben beginnen te verdenken, heb ik het lastig gehad met te beslissen voor mijzelf wat er echt was en wat er niet echt was. In welke mate ik daarmee nog in contact wou komen. Dat was voor mijn soms wel lastiger dan dat ik had verwacht. Ja dat wrong zo'n beetje. De mol blijft ja wel gewoon een mens en waar ik ook wel graag vrienden mee zou willen zijn. Dus ik had het er daar wel lastig mee.
Meest opvallend: "zijn ouders".
Amai dan moet ze die zilveren bever toch echt winnen hè ::bravo:: Maar neen.. Het is mijn bevestiging van Kaat als kandidaat. Hopelijk kan ze zich bezinnen en nu de juiste mol eruit pikken. Want ze is mijn favoriet voor de finale. Dus als zij nu volgende week ook nog eens vertrekt...
Kaat was het spring in het veld type. Misschien daarom ook dat ze geen misschien scherm gezien heeft (maar dat krijgen we vast nog te weten in de terugblikaflevering)
In aflevering 1 zagen we hoe er dit jaar pas in Vietnam een Mol gekozen werd, maar naar eigen zeggen vond Kaat het niet zo erg dat die rol uiteindelijk niet voor haar was.
"Daar pas als Mol gekozen worden zorgt zeker voor een extra stressfactor", zegt ze. "Je bijt misschien wel eens even op je tanden omdat je beseft dat je echt zelf De Mol had kunnen zijn, maar achteraf gezien ben ik blij dat ik als kandidate heb meegespeeld. Toen Gilles me vertelde dat ik de rol niet kreeg, was dat voor mij ergens wel een opluchting. Ik dacht ‘ok, nu ga ik er volledig voor als kandidate’ en dat was ook gewoon het idee waarmee ik naar ginder was vertrokken. Op dat vlak was er dus eigenlijk geen verandering. Ik denk wel dat ik blij en vereerd zou geweest zijn als ik het wel had mogen zijn, maar uiteindelijk zou ik niet de beste Mol geweest zijn."
En dat het me onwaarschijnlijk lijkt dat iedereen op Bas zat. Alleen al omdat het dan raar zou zijn dat Axel en Elisabet in Bas' schilderijkeuze meegingen.Als je tegen een foute beslissing van de mol ingaat ontmasker je jezelf als kandidaat en verraad je de mol. Ik herinner mij nog een interview van Michiel de Vlieger bij de eerste molreeks waar hij zei: "zelfs als iemand de mol betrapt heeft hij alle belang bij dat geheim te houden, hij kan het zich niet veroorloven dat zijn medekandidaten ook de mol op de hielen zitten." In de opdrachten moeten de kandidaten samenwerken maar in de zoektocht naar de mol is het ieder voor zich. De mol maakt daar gebruik van en kan ongehinderd saboteren, dat is ook de bedoeling van het programma. In de vorige reeksen kreeg de mol ook vaak vrijspel van de winnaar of finalisten om de kennis over de mol voor de anderen verborgen te houden zelfs al ging het ten koste van de groepspot.
Hieruit maak ik op dat Kaat wel een misschien-scherm heeft gezien:
Afkomstig uit: https://www.wieisdemol.be/nieuws/96/rood-scherm-voor-hoofdverdachte
Maar misschien interpreteer ik "toen Gilles me vertelde" te letterlijk. De vraag zal inderdaad ongetwijfeld beantwoord worden in aflevering 10.
Het kan best zijn dat Kaat toch op Bas zat maar gewoon te weinig vragen juist had.