Recente berichten

Pagina's: 1 ... 6 7 8 [9] 10
81
Wie is de Mol AVROTROS 2020 Renaissance / Re: Hoe goed was Jeroen als mol?
« Laatste bericht door Heinz Gepost op 1-11-2020, 15:13:39 »
Veel ligt ook aan de opdrachten. Het ene seizoen zijn die veel beter molbaar dan het andere. Zo vond ik Merel wel een goede Mol maar had ze het erg lastig met veel moeilijk molbare opdrachten. Dat haar uitschieters dan van die geregisseerde molacties waren (geld pikken in de ene en daarmee sjoemelen in een andere opdracht) maakt dat ik haar toch laag zet in mijn persoonlijke ranking.

Jeroen zet ik nu wat hoger maar het blijft een groot deel nattevingerwerk en persoonlijke voorkeur natuurlijk.

George
Dennis, Kees, Milouska
Elise, Jon, Margriet, Thomas, Jan, Rob
Deborah,    Inge,    Patrick,    Susan,    Jeroen
Nico,     Yvon,     Kim,     Anne-Marie,     Klaas,     Merel

oppermol - fantastische mollen - zeer goede mollen - goede mollen - oké mollen. ::tandpastasmiley::
82
Wie is de Mol AVROTROS 2020 Renaissance / Re: Hoe goed was Jeroen als mol?
« Laatste bericht door Luc Gepost op 1-11-2020, 14:41:59 »
Ik ben het volledig eens met joligmolletje. Jeroen was een leuke mol maar kan niet vergeleken worden met topmollen als George en Dennis, daarvoor heeft hij individueel te weinig uit de pot gehouden. Rob eerder dit jaar plaats ik ook een stuk hoger met meer (geslaagde) molacties.
83
Wie is de Mol AVROTROS 2020 Renaissance / Re: Hoe goed was Jeroen als mol?
« Laatste bericht door joligmolletje Gepost op 1-11-2020, 13:58:37 »
En daar is ons molrank-topic weer. Altijd leuk om na een seizoen even de balans op te maken. (Ik doe dat ook elk jaar braaf, zodat ik er volgend jaar weer op door kan borduren.)

In het verleden heb ik voor mezelf een lijstje gemaakt met criteria voor een goede mol. Dit lijstje citeer ik maar weer eens.

Citaat
Ik kijk om de beste mol te vinden voornamelijk naar actieve molacties en de hoeveelheid geld die een mol wel / niet in de pot heeft gebracht. Ik vind een mol echt goed als hij/zij zelf en actief geld uit te pot weet te spelen in plaats van te profiteren van fouten van andere kandidaten. Directe beïnvloeding van het spel door de crew (door bijvoorbeeld een mol dingen te laten afluisteren) vind ik minder leuk. Ook heb ik een gruwelijke hekel aan opdrachten waarbij de hele pot wordt verspeeld, want in de praktijk blijkt dat het de kandidaten vrijwel nooit lukt om de pot te behouden (en zo hoeft de mol van tevoren niet echt zijn best te doen). Natuurlijk speelt ook nog een deel persoonlijke voorkeur mee; als een mol mij een hele serie niet weet te boeien (o.a. Kim en Anne-Marie) vind ik ze minder goede mollen. En het is ook wel fijn als de kandidaten de mol niet meteen vanaf de eerste aflevering door hebben gehad.

Hoe scoort mol Jeroen op dit lijstje? Ik heb wisselende gedachten bij Jeroen als mol. Hij had overduidelijk plezier in zijn rol en durfde ook risico te nemen. Hij wilde een stuntmol zijn en dat is zeker gelukt. Jammer alleen dat hij vooral risico nam in opdrachten die nauwelijks invloed hadden op de pot. De bakjes-opdracht (twee keer) was gedurfd, maar realistisch gezien was daar toch geen geld te verdienen. En bij andere opdrachten koos Jeroen ervoor om juist wél geld binnen te halen, weliswaar een klein bedrag, maar toch geld dat niet per sé nodig was geweest. Denk bijvoorbeeld aan de laatste opdracht: Jeroen wilde Tygo liever nog wat dieper in de Nikkie-tunnel duwen en haalde daarbij 500 euro binnen. Ook bij het lasercircuit had hij zich met gemak af kunnen laten schieten of had hij nog geld uit de kist kunnen halen (ofzo). Jeroen heeft zeker dingen laten mislukken, bijvoorbeeld die schilderijenopdracht, maar veel molacties mislukten ook. De man die Jeroen bij dat diner wegstuurde, kwam toch opdagen. En dat sluiten van die luiken was natuurlijk erg geregisseerd (een beetje als de 'mol luistert af in het Höfdi-huis'). Jeroen bleef lang onverdacht, zowel bij de deelnemers als de kijkers. Hij heeft heel goed de kandidaat gespeeld. Super knap hoe hij bewust dat risico nam met dat gescheurde 100-eurobriefje. Al met al vind ik Jeroen best een aardige mol, maar geen topper. Puur doordat hij teveel geld heeft binnengeharkt en te vaak heeft gekozen om onverdacht te blijven.

Mijn top-21 is nu:
1 Dennis
2 George
3 Milouska
4 Rob
5 Kees
6 Elise
7 Margriet
8 Jan
9 Thomas
10 Yvon
11 Klaas
12 Jeroen
13 Merel
14 Deborah
15 Nico
16 Jon
17 Inge
18 Patrick
19 Kim
20 Susan
21 Anne-Marie
84
Wie is de Mol AVROTROS 2020 Renaissance / Re: Hoe goed was Jeroen als mol?
« Laatste bericht door garfreek Gepost op 1-11-2020, 12:42:01 »
Ik vond dat we ook niet moeten vergeten dat je Nala mol de groep ook kunt sturen, en daardoor veel geld kost. Dat was waarin Jeroen erg uitblonk volgens mij.

Ten tweede, je kunt mazzel hebben (Dennis met Patrick), en je kunt veel pech hebben (Jeroen met Patrick  :P). Patrick trapte bij Dennis overal in, een heerlijke dekmantel waar alle verdenking op viel.

In dit seizoen moet Jeroen hem meerdere keren vervloekt hebben. Want Patrick vond op de meest miraculeuze manieren, vaak op het laatste moment, de juiste dingen. Spiegels, geldzakjes, zijn enthousiasme in Florence.

Het enige wat je dan nog kan doen is damage control! (En dat deed Jeroen bijvoorbeeld door alle hoge bedragen eruit te schieten in Florence. 5.foto's tegenover 1 foto! )
85
Waarom mag hij nu niet zeggen wie anders zou afgevallen zijn als Ellie iets sneller haar test had gemaakt?
Ik snap de mysterie daarrond niet zo goed  :-X

Zoiets vertellen ze bijna nooit en dat vind ik best jammer. In België vertellen ze dat soort dingen namelijk wel. Rick geeft als reden dat het de speltactiek kan veranderen. Ja, klopt, als het gelijk tijdens de executie verteld wordt ja. Maar in aflevering 10 of zo achteraf kan het best verteld worden neem ik aan. Valt op dat moment niets meer aan te doen. Maar goed, ik heb het inmiddels geaccepteerd dat we bij WIDM daar nooit antwoorden op zullen krijgen.
86
Waarom mag hij nu niet zeggen wie anders zou afgevallen zijn als Ellie iets sneller haar test had gemaakt?
Ik snap de mysterie daarrond niet zo goed  :-X
87
Leuk zeg! Bedankt Rick, organisatoren, host en vragenstellers!
88
Leuke chat, bedankt rick en molcrazy!  ::bravo::
was helemaal vergeten dat het gisteren was  ::schaam:: maar leuk om terug te lezen!
89
Wie is de Mol AVROTROS 2020 Renaissance / Re: [Funstuff] Every Day I'm Puzzling!
« Laatste bericht door Vieffan Gepost op 1-11-2020, 09:33:39 »
Bedankt voor het organiseren ::bravo::
90
Om ons ego te strelen? Doe eens niet zo negatief.
Omdat ik zelf tot de groep molloten behoor die jarenlang fanatiek heeft gespeurd naar hints, was mijn opmerking absoluut niet negatief bedoeld.
Pagina's: 1 ... 6 7 8 [9] 10