Ook dit jaar zijn we er weer bij met funstuff! Want: verraad, list en bedrog, niemand kunnen vertrouwen behalve jezelf, onzekerheid over wat er komen gaat, afscheid nemen van nieuwe vrienden, alwéér niet de Mol ontmaskeren... 't Is een hard spel. Een beetje fun is dus zeker welkom in deze droeve tijden. En daarvoor moet je op RN zijn, want wij hebben veel stuff die fun is. Verzin bijvoorbeeld een hilarische oneliner in het onderschriftenspel, schrijf een column of bewonder de fenomenale vriendliefjes!
Aan al dat leuks voegen we ook dit jaar weer een puzzeltopic toe. Hier verschijnt elke zondag- en woensdagavond rond 20u00 een puzzel (soms wijkt dat tijdstip iets af, we proberen op voorhand een richttijd te geven). Het concept blijft hetzelfde als de vorige edities: je kunt je oplossing pm-en naar degene die de puzzel online heeft gezet totdat de volgende puzzel online staat. Is je oplossing correct, dan krijg je punten voor het klassement! Daarbij geldt: hoe sneller je bent, hoe meer je kunt verdienen.
1e: 14 punten
2e: 12 punten
3e: 10 punten
4e: 8 punten
5e: 7 punten
6e: 6 punten
7e: 5 punten
8e: 4 punten
9e: 3 punten
10e: 2 punten
11e en verder: 1 punt
Wie aan het eind van de reeks de meeste punten bij elkaar heeft gesprokkeld, verdient eeuwige roem én een plekje in onze
Hall of Fame. Brtdm en michael90 wonnen vorig jaar de puzzelcompetitie in het reguliere en het extra seizoen. Wie weet komt daar nu een derde naam bij te staan, misschien wel de jouwe!
Het puzzelteam is dit jaar echt fantastisch, met veel nieuwe krachten. Om beurten zullen
hulpdakdekker,
Nieky,
Pac,
Vermoljoen en
ik in dit topic een uitdagende en ludieke puzzel plaatsen. Stuur dus steeds naar de juiste puzzelmaker je oplossing.
Iedereen veel succes en plezier bij het puzzelen!

Tussenstand:
1. michael90 28 punten
2. monkeysuncle 16 punten
3. Karlijn13 14 punten
4. hagriddler 13 punten
5. Rinusoide 12 punten
- Ycaris 12 punten
7. Vage Logica 10 punten
- Molest 10 punten
9. DRenziboy 8 punten
10. Enigma TV 6 punten
11. Zuurkool 5 punten
12. WillempieW 4 punten
13. LdHmolletje 3 punten
Nu zondag post ik hier de eerste puzzel! Ik probeer 'm rond 20u00 online te gooien.
